Paketa pushimesh ne Korfuz

+355 4 2 420 892

Paketa pushimesh ne Korfuz

Paketa pushime ne Korfuz, akomodim dhe transpor.
Sipas ofertave ne faqe 0

Programi

Paketa pushime ne Korfuz, akomodim ne hotele, vila, apartamente me sherbim all inclusive dhe transport vajtje - ardhje gjate gjithe veres.

Cmimet me poshte jane per (1) person ne dhome minimumi 2 te rritur!


PAKETA PUSHIMESH TE PLOTA ME TRANSPORT TIRANE - KORFUZ!


Messonghi Beach 3* Superior - Moraitika, Korfuz (All Inclusive)

RUAJ OFERTËN

Corfu Belvedere 3* - Benitses, Korfuz (All Inclusive)

RUAJ OFERTËN

Telemachos Village 2* Superior - Dassia, Korfuz (All Inclusive)

RUAJ OFERTËN

Primasol Louis Ionian Sun 4* - Korfuz (All Inclusive) 

RUAJ OFERTËN

Mayor Pelekas Monastery 5* -Korfuz (Gjysëm Pensioni)

RUAJ OFERTËN

Mayor Capo Di Corfu 4* - Korfuz (Gjysëm Pensioni) 

RUAJ OFERTËN

Mayor La Grotta Verde Grand Resort 5* -Korfuz (All Inclusive) 

RUAJ OFERTËN

Ariti Grand 4* - Korfuz (Fjeteje dhe Mëngjes) 

RUAJ OFERTËN

Blue Princess Beach Resort 4 * - Korfuz (All Inclusive)

RUAJ OFERTËN

Mareblue Beach Resort 4* - Korfuz (All Inclusive)

RUAJ OFERTËN

Marbella Beach 5* - Korfuz (Gjysëm Pensioni)

RUAJ OFERTËN

Kontokali Bay & SPA - Kontokali 5* - Korfuz (Gjysëm Pensioni)

RUAJ OFERTËN

Aeolos Beach 4* - Korfuz (All Inclusive)

RUAJ OFERTËN

Grecotel Eva Palace 5* - Korfuz (Gjysëm Pensioni)

RUAJ OFERTËN

Louis Corcyra Beach 4* - Korfuz (All Inclusive)

RUAJ OFERTËN

Ionian Princess Club 4*- Korfuz (Gjysëm Pensioni)

RUAJ OFERTËN

Elea Beach 4* - Korfuz (All Inclusive)

RUAJ OFERTËN

Acharavi Beach 4*- Korfuz (Gjysëm Pensioni)

RUAJ OFERTËN

Delfinia 4* - Korfuz (Gjysëm Pensioni) 

RUAJ OFERTËN

Corfu Palace 5* - Korfuz (Gjysëm Pensioni)

RUAJ OFERTËN


Nuk Përfshihen

Nuk perfshihet asgje qe nuk eshte e permendur specifikisht ne rubriken e te perfshira.


Transport

Transporti me autobuz komod / NUK KA ME VENDE TE LIRA PER TE GJITHA DATAT E SEZONIT!


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë