Pushime ne Zakynthos 5 Dite

+355 4 2 420 892

Pushime ne Zakynthos 5 Dite

Paketa, pushime ne Zakynthos, hotele, resorte, sherbim all inclusive dhe transport.
Sipas ofertave ne faqe: Fillon nga: 120

Programi

Pushime ne Zakynthos, hotel, shoqerues dhe transport vajtje-ardhje te perfshira.

Cmimet ne fund te faqes!

DITA PARË

Nisja nga Tirana ne oren 22:00 ne darke nje dite para dates se nisjes .Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Kalimi I doganes ne piken kufitare Kakavije. Pas kalimit te kufirit do te perdorim autostraden IONIAN ROAD e cila lidh qytetin e Janines me qytetin e Patres per te shkuar me pas drejt portit te Kilinit ku do te marrim tragetin per ne Zakynthos. Rreth drekes mberritja dhe akomodimi ne hotel. Pushim dhe plazh ne Laganas deri ne oren 18:30 .Pas konsumimit te darkes nisim vizitat e mbremjes ne qender te qytetit ZANTE ne sheshin Solomos.

DITA DYTË

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit marrim anijen qe ben shetitjen rreth e qark gjithe ishullit te Zakynthos, ku vizitohen: Shpella e Delfinave, Fytyra e Poseidonit e gdhendur ne Shkemb, Navagio Beach (Plazhi me I famshem I ishullit) , , Shpella Blu , Shpella Keri, Xyriai (plazh kurativ), Porti San Nikola, Tsivili. Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 25 euro per person ..Kthimi ne hotel . Mbremje e lire.(Personat qe nuk kan deshire te jene pjesmarres ne udhetimin me anije mund te shfrytezojne plazhin afer hotelit ).

DITA TRETË

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Vasilikos beach , nje nder plazhet me te bukur ne te cilin keni mundsi te beni party ne anije gjate dites pervecse plazh . Opsionale , kohe e lire per plazh deri ne pasdite .Kthimi ne hotel . Pas darke shijojme jeten plot ngjyra qe Zakynthos ofron, sipas deshires ne Taverna, Clube,

DITA KATËRT

Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi per tek anijet qe bejn lundrime te dedikuara per tek ishulli I breshkave .Pervecse tur rreth ishullit Marathonisi per te pare breshkat Carreta Carreta ( Simboli I ishulit te Zakynthos ) gjithashtu ne ate vend fantastic kemi mundesi qe te bejm edhe plazh.Anija per ne ishullin e breshkave ka kosto extra 15 euro per person Personat qe nuk e shofin te arsyeshme vajtjen ne Marathonisi mund te qendrojn ne plazhin public te Laganas ose mund te shkojn ne plazhin privat te Cameos..Hyrja ne Cameo eshte me pagese extra 5 euro per person . Kthimi ne hotel . Pas darke, nen orientimin e guides tone do te keni perseri vizite ne qender te qytetit te Zantes ne sheshin Solomos .

DITA PESTË

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Shqiperise.perseri nepermjet autostrades IONIAN ROAD . Pushime te shkurtra gjate rruges. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Janine. Kthimi per ne Tirane. Fundi I sherbimit tone.


Përfshihen

►Akomodimi ne hotel 4 nete
►Baza e sherbimit sipas hoteleve perketase
►Transporti me autobus komfort turistik
►Guide Shqipetare
►Bileten e tragetit nga Kyllini-Zakynthos-Kyllini.


harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Shenim:

►NICOLAS STUDIO

 • FEMIJA  NGA 0-2.99 VJEC PA PAGESE
 • FEMIJA  NGA 3-11.99,50% SKONTO
 • PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR  20%  SKONTO
 • WIFI – PAGESE EXTRA
 • AJER I KONDICIONUAR – PAGESE EXTRA

 ►HOTEL IKAROS

 • FEMIJA  NGA 0-2.99 VJEC PA PAGESE
 • FEMIJA  NGA 3-11.99,50% SKONTO
 • PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR  20%  SKONTO
 • WIFI – PAGESE EXTRA
 • AJER I KONDICIONUAR – PA PAGESE

►HOTEL PERKES

 • FEMIJA  NGA 0-2.99 VJEC PA PAGESE
 • FEMIJA  NGA 3-11.99,50% SKONTO
 • PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR  20%  SKONTO
 • WIFI – PAGESE EXTRA
 • AJER I KONDICIONUAR – PA PAGESE

►HOTEL ANASTASIA BEACH 3*

         FEMIJA  NGA 0-2.99 VJEC PA PAGESE
         FEMIJA  NGA 3-11.99,50% SKONTO
         PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR  20%  SKONTO
         WIFI – PAGESE EXTRA
         AJER I KONDICIONUAR – PAGESE EXTRA

►HOTEL MAJESTIC

 • FEMIJA  NGA 0-2.99 VJEC PA PAGESE
 • FEMIJA  NGA 3-11.99,50% SKONTO
 • PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR  20%  SKONTO
 • WIFI – PAGESE EXTRA
 • AJER I KONDICIONUAR – PA PAGESE

►HOTEL WHITE OLIVE PREMIUM 

 • FEMIJA  NGA 0-2.99 VJEC PA PAGESE
 • FEMIJA  NGA 3-11.99,50% SKONTO
 • PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR  20%  SKONTO
 • WIFI – PA PAGESE
 • AJER I KONDICIONUAR – PA PAGESE

Nuk Përfshihen

Shenim:
►Nese krevati nuk do te jete dopjo, do te jene dy krevat teke te bashkuar.
►Per rezervim duhet te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote 5 dite para nisjes.
►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
►Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
►Te gjithe hotelet e meposhtem ndodhen ne qytet 5-10 min larg plazhit.

NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

Mundesi argetimi ne Zakynthos:

 1. Aquapark per femije.
 2. Sporte e ndryshme ujore-jet ski, canoe,water ski,paraglide,crzy sofa.
 3. hipizem, hedhje me parashute.
 4. Party te ndryshem-boat party,paint party, white party,courage party.

Nuk perfshihen:

►Gjithcka që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.
►Shëtitjet me anije, sporte e ndryshme te ujit
►Siguracioni jetës në udhetim (i këshillushëm).
►Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion. 0.5 euro per dhome per nate ne hotel me 2* dhe 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3*, 3 euro per dhome ne nate ne hotele me 4 * dhe 4 euro per dhome ne nate ne hotele me 5 *.


Nisje ne 5,9,13,17 Gusht 

 • 175€ Nicolas Studio (Vetem fjetje)
 • 235€ Ikaros 2*(All inclusive)
 • 265€ Perkes 3* (Mengjes + Darke)
 • 269€ Anastasia Beach 3*(Me Mengjes)
 • 319€€ Majestic 4*(All inclusive)
 • 329€ White Olive Premium 4* (All inclusive)

BËNI KËRKESË KËTU..


Nisje ne 21, 25, 29 Gusht 

 • 150€ Nicolas Studio (Vetem fjetje)
 • 210€ Ikaros 2*(All inclusive)
 • 240€ Perkes 3* (Mengjes + Darke)
 • 260€ Anastasia Beach 3*(Me Mengjes)
 • 290€ Majestic 4*(All inclusive)
 • 300€ White Olive Premium 4* (All inclusive)

BËNI KËRKESË KËTU..


Nisje ne 2, 6 Shtator  

 • 135€ Nicolas Studio (Vetem fjetje)
 • 180€ Ikaros 2*(All inclusive)
 • 170€ Perkes 3*
 • -  Anastasia Beach 3*(Me Mengjes)
 • 250€ Majestic 4*(All inclusive)
 • 260€ White Olive Premium 4* (All inclusive)

BËNI KËRKESË KËTU..


Nisje ne 10,15,19,23,27 Shtator 

 • 120€ Nicolas Studio (Vetem fjetje)
 • 175€ Ikaros 2*(All inclusive)
 • 165€ Perkes 3* 
 • - € Anastasia Beach 3*(Me Mengjes)
 • 230€ Majestic 4*(All inclusive)
 • 240€ White Olive Premium 4* (All inclusive)

BËNI KËRKESË KËTU..

 


Transport

Transporti me autobus dhe traget / z / Qershor, Korrik, Gusht, Shtator.