Albanian Eagle Tours: Packages

+355 4 2 420 892

Paketa Pushimesh

Paketa pushimesh verore dhe dimerore!

  • Home
  • Paketa Turistike

Pushime ne Sharm El Sheikh

Pushime ne Sharm El Sheik! Fluturime charter nga Tirana vatje - ardhje, Hotel, Sherbim All inclusive.

566Fillon nga:

Details

Pushime ne Zakynthos 6 Dite

Paketa, pushime ne Zakynthos, hotele, resorte, sherbim, darke, mengjes + darke, all inclusive dhe transport.

155Fillon nga:

Details

Pushime ne Dubai dhe Abu Dhabi

Pushime ne Dubai dhe Abu Dhabi.

540Fillon nga:

Details

Ndeshje Futbolli

Ndeshje Futbolli dhe Koncerte, Searia A Itali, UEFA Champions league, Spanish La Liga, German Bundesliga, Kombetarja Shqipetare dhe koncerte ne bote.

0Sipas ofertave ne faqe

Details

Pushime ne ishujt Maldive

Pushime ne ishujt Maldive: Perfshihen - Biletat e aivionit, Transfertat dhe Hotel me All Inclusive

1294Fillon nga

Details

Pushime ne Kuba (Cuba)

Pushime ne Kuba (Cuba), Hotele, resorte me sherbim All inclusive ne Varadero, vizita ne Havana, bileta avioni, hotel, transferta te perfshira

823Fillon nga

Details

Long weekend ne Korufz

Hotel, vila, apartamente, shtepi, dhe hyrje me qira Korfuz ne Greqi, (Corfu).

146Fillon nga:

Details

Long Weekend ne Halkidiki

Oferta ne Greqi: Paketa pushimesh me Mengjes dhe Darke, All Inclusive ne Halkidiki, hotele dhe transport.

121Fillon nga:

Details

Long weekend ne Pieria

Pushime All Inclusive, me mengjes dhe darke ne Pieria, Greqi. Hotel, Vila, apartamente, shtepi, dhe hyrje me qira, me kuzhine per gatim.

0Cmimi sipas hoteleve ne oferte...

Details

Pushime ne Krete

Pakete pushime ne Krete - All Inclusive, Transferte, hotel te perfshira.

0Cmimi sipas hoteleve ne oferte...

Details


Pages