Kolashine - Mali i Zi

+355 4 2 420 892

Kolashine - Mali i Zi

Tur ne Kolashin, 2 dite. Nisje cdo fundjave - Cmimi €55 euro per person.
Per person 55

Programi

Akomodimi ne Hotel Hilton 5*(me pishine te brendshme) – €59 /person (me mengjes dhe darke)
Akomodimi ne hotel New Star 4* – 55 euro/ person (me mengjes dhe darke)

Nisjet cdo te shtune dhe 14 Shkurt!

PROGRAMI:

Dita I. Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Podgorice. Gjate rruges pushime te shkurtra. Drejtohemi drejt doganes Hanit Hotit dhe me pas ndalese tek ujvara Niagara ne Podgorice. Vizite e qytetit. Ndalese ne qendren e famshme tregtare Delta City. Akomodimi ne hotel ne Podgorice ku keni mundesine per te shfrytezuar facilitetet e hotelit, pishinen e brendshme, sauna, palester.

Dita II.  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi per ne Kolashin. Kohe per te bere ski deri ne ora 14.30. Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.


map  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Per cmimet e hoteleve pa transport ⇒ BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

Ne cmim perfshihet: 
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi
– Mengjesi dhe Darka ne hotel New Star
– Mengjesi dhe Darka ne hotel Hilton 5*, perdorimi i faciliteteve te hotelit Pishine, Sauna, Jakuzzi etj.

Cmimet e udhetimeve per femijet: 
0-2 vjec falas
mbi 2 vjec pagese e plote


Nuk Përfshihen

  • Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat 

  • Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
  • Cmime favorizuese per grupe mbi 10 persona !!!
  • Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit.
  • Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  • Agjensia nuk mbane pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

Transport

Transport me autobus  / k / Nisje cdo fundjave - Cmimi - €55/personi


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...