Pushime ne Bitola

+355 4 2 420 892

Pushime ne Bitola

Ski ne Bitola, Maqedoni - 2 dite Nisje cdo fundjave - Cmim €55/personi
Per person 55

Programi

Pushime ne Bitola, Maqedoni. Transport me autobus, akomodim ne hotele resorte alpine ideale per pushime debore dhe ski.

Ski ne Bitola, Maqedoni - 2 dite, Nisje cdo fundjave - Cmim €55/personi

Datat e nisjeve: 
► Cdo fundjave ne vazhdim


PROGRAMI:

Dita e pare: Nisja nga Tirana ora 7:00. Gjate rruges, vizite ne Struge dhe ne Oher ku do te konsumohet edhe dreka. Opsioanale: xhiro me varke ne liqenin e Ohrit. Me pas vazhdojme rrugen drejt Bitolas. Mberritja ne hotel, akomodimi dhe darka ne hotel. Ne mbremje kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit si Pishine, Sauna, Jakuzzi, Banjo Turke dhe kazinone e hotelit. SPA e hotelit eshte e hapur deri ne oren 22:00, ose ne klubet e nates ne afersi te hotelit.

Dita e dyte: Pas mengjesit ne hotel, nisemi per ne pisten e skive ne parkun Pelister, 20 min nga hoteli, 15 km. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Dreka do te konsumohet ne nje prej restoranteve te zones.
Kthimi ne Tirane. Mberitja ne mbremje.


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

►Ne cmim 55 euro përfshihen::
1) Transporti sipas programit Tirane -Manastir (Bitola)-Tirane
2) Akomodimin ne Hotel Epinal 4 Yje Lux ne qender te qytetit te Manastirit (Bitola)
3) Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
4) Pishina dimerore, sauna, jakuzzi, banjot turke deri ne oren 22:00
5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme
6) Bileta per hyrjen ne cazinon e hotelit


Nuk Përfshihen

► Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat gjate dy diteve te udhetimit
2) Pajiset e skive dhe Teleferiku ne Bitola


Femijet: 
– 0-2 vjec falas
– 2-12 vjec gjysem cmimi
– mbi 12 vjec cmim i plote


Transport

Ski ne Bitola 2 dite / k / Nisje cdo fundjave - Cmimi 55 Euro per person.


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...