Pushime ne Boge

+355 4 2 420 892

Pushime ne Boge

Ski ne Boge, Nisje cdo te shtune, 2 Ditë - Cmimi €69 per person.
Per person 69

Programi

Datat e tjera te nisjeve:
► Cdo fundjave ne vazhdim

Nje udhetim fantastin ne Peje, rugove per te provuar adrenalinen e Zip Line dhe Ski ne Boge. Boga ka nje piste shume te bukur dhe te pershtatshme per nivelin jo profesionist, me 2 Skilift-e, me nje gjatesi deri ne 1.5 Km.

PROGRAMI:

Dita 1:

❄️Nisja behet nga Tirane ne oren 07:00 tek Liceu Artistik “Jordan Misja”.
❄️ Ndalese per kafe ne Kukes
❄️ Vizite tek burimi i Drinit te Bardhe dhe tek Shpella e Radacit.
❄️ Kohe e lire per dreken
❄️ Akomodimi ne Hotel “Dukagjini” ne Pejë. Nje hotel fantastik ne qender te pejes.
❄️ Kohë e lirë për të pushuar apo perdorur pishinën dhe sauna
❄️ Darka ne Hotel

Dita 2:

❄️ Mengjesi ne Hotel
❄️ Zip line ne Gryken e Rugoves
❄️ Ski ne Boge
❄️ Dreka ne Boge
❄️ Nisja për në Tiranë


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

Ne cmim perfshihet:

✔️Transporti sipas programit
✔️Akomodimi 1 natë në Hotel “Dukagjini”
✔️Darka
✔️Mëngjesi
✔️Guida shoqëruese
✔️Përdorimi I pishinës dhe Saunës


Nuk Përfshihen

Në çmim nuk përfshihen:

  • Drekët e secilës ditë
  • Qeraja e pajiseve të skive
  • Gjithshka qe nuk eshte permdendur ne program.

Transport

Pushime ne Boge 2 dite / k / Nisje cdo fundjave - Cmimi €69/personi


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...