Pushime ne Brezovice dhe Prevalle

+355 4 2 420 892

Pushime ne Brezovice dhe Prevalle

Pushime ne Brezovice dhe Prevall, - Kosove - Nisje cdo fundjave - Cmimi €55/personi
Per person 55
  • Home
  • Tours
  • Pushime ne Brezovice dhe Prevalle

Programi

Pushime ne Brezovice dhe Prevall, - Kosove. Transport me autobus, akomodim ne hotele resorte alpine ideale per pushime debore dhe ski.

Datat e tjera te nisjeve:
►Cdo fundjave ne vazhdim


Programi:

Dita 1

❄️ Nisja ne oren 7:00 nga Liceu Artistik “Jordan Misja”
❄️ Ndalese gjate rruges per Kafe
❄️ Mberritja dhe Akomodimi ne Hotel ne Prizren (Hotel Shume i mire)
❄️ Vizite dhe Ski ne Prevalle
❄️ Kthimi nga prevalla
❄️ Darka ne Prizren

Dita 2

❄️ Konsumojme mengjesin 8:30
❄️ Nisemi per te pista per Ski ne Brezovice
❄️ 10:00-14:00 Ski
❄️ Dreka tek Bjeshket e Sharrit
❄️ Ndalese ne Kukes
❄️ Mberritja ne Tirane


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

Ne Cmim perfshihen:

  • Hoteli 1 nate
  • Mengjes
  • Transporti
  • Guide
  • Bileta tek Lidhja e Prizrenit

Nuk Përfshihen

Nuk perfshihet asgje qe nuk eshte e permendur ne rubriken e te perfshira.

#Vemendje

Pajisje dhe veshje për një guide sa më komode:
1) Këpucë të përshtatshme për mal dhe borë.
2) Shall, doreza, kapuç dhe xhup të trashë.
 


Transport

Pushime ne Brezovice dhe Prevalle / K /- Nisje ne cdo fundjave - €55/personi


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...