Pushime ne Mavrove

+355 4 2 420 892

Pushime ne Mavrove

Ski ne Mavrove, 2 Dite. Nisje cdo fundjave - Cmimi fillon nga 40 Euro per person.
Fillon nga 40

Programi

Ski ne Mavrove, 2 Dite. Nisje cdo fundjave - Cmimi fillon nga 40 Euro per person.

Datat e tjera te nisjeve:
► Cdo fundjave ne vazhdim

Akomodimi ne Hotel Exclusive 4* – 40€/person
Akomodimi ne hotel Mirage me pishine, sauna, Jakuzzi, banjo turke – 55€/person

PROGRAMI:

Dita I. Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Struge. Vizite ne Struge dhe ne Oher. Akomodimi ne hotel. Pasditja e lire. Darke festive me muzike per grupin qe akomodohet ne hotel  Exclusive. Per grupin qe akomodohet ne hotel Mirage, kohe e lire per te shfrytezuar pishinen, sauna, jakuzzi.

Dita II. Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove. Kohe per te bere ski deri ne ora 15.30 . Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

Ne cmim perfshihet:
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi
– Mengjesi dhe darka
– Pishina, Sauna, Jakuzzi per grupin ne hotel Mirage

Cmimet e udhetimeve per femijet: 
0-2 vjec falas
mbi 2 vjec pagese e plote


Nuk Përfshihen

Ne cmim nuk perfshihet:

  • Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

Transport

Transport me autobus komod. / k /  Ski ne Mavrove 2 Dite. Nisje cdo fundjave - Cmimi fillon nga €40 per person.


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...