Tur ne Budva Kotorr Ulqin

+355 4 2 420 892

Tur ne Budva Kotorr Ulqin

Tur ne Malin e Zi - fillon nga €59/personi me mengjes dhe darke
Fillon nga 59

Programi

Tur ne Malin e Zi ku vizitohet: Budva, Shen Stefan , Ulqin, Kotor.

Budva – Ulqin – Kotor, cdo te shtune 2 dite - fillon nga 59€

Datat e nisjeve:
► 28 Prill
► 5, 12, 19, 26 Maj – 69 Euro per person

Per datat e tjera, akomodimi ne hotel Bracera 4* (me pishine, jakuzzi, banjo turke)

Programi: 

Dita e Parë: Ora 07.00 nisja nga Tirana për në Mal te Zi. Kryerja e procedurave doganore ne Muriqan dhe me pas ndalese ne Tivar.  Kohe e lire per vizita dhe foto. Me pas drejtohemi drejt qytetit te Budves. Akomodimi ne hotel. Kohe e lire per te vizituar qytetin. Darka ne hotel.

Dita e Dytë: Pas mengjesit,  nisja nga hoteli per ne Kotor, ku do te vizitojme Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter, Kishat dhe Monumentet kryesore te qytetit.  Gjate kthimit, vizite panoramike ne Shen Stefan. Vazhdojme udhetimin drejt Ulqinit. Ndalese per te vizituar qytetit dhe atraksionet kryesore. Kthimi ne Tirane ne mbremje.


Përfshihen

Në pagesë përfshihet:

  1. Transporti vajtje-ardhje.
  2. Akomodim në hotel per 1 nate qendrimi.
  3. Mëngjesi dhe darka
  4. Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.

BËNI KËRKESË KËTU..


Nuk Përfshihen

Në pagesë nuk perfshihet:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program


Femijet:
0-2 vjec eshte falas
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 10 euro zbritje
mbi 12 vjec paguan si i rritur
nese nuk i ka mbush 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.

*personi “tek”, ne dhome 2-she, paguan 30% me shume.
*zbritja per transport individual – 10 euro.

 

  • Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  • Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  • Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  • Agjensia nuk mban pergjgjesi per kohezgjatjen e procedurave doganore.

Transport

Transport me autobus / k / Tur ne Rivieren e Malit te Zi Nisje: 28 Prill;  5, 12, 19, 26 Maj;  2 dite - fillon nga 59€/personi


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...