Tur ne Paris

+355 4 2 420 892

Tur ne Paris

Tur ne Paris me avion. Nisje ne 10 Mars, 4 dite, Cmimi - €399/personi
Per person 399

Programi

Tur ne Paris me avion, Pakete Turustike me guide per pushime te shkurtera ku perfshin bileta avioni, transferta, hotel, mengjeset dhe shoqerues shqiptar.

PROGRAMI:

Dita e Parë: Nisja me autobus  ne orën 07:00 nga Tirana për në Aeroportin e Shkupit.  Udhëtimi me avion direkt Shkup - Paris. Nisja në orën 17:40. Mbrritja në Paris në 20:40. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Shëtitje në Bulevardin e famshëm të Champs Elysées dhe mundësi për shopping, si dhe vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Francës. Kthimi dhe akomodimi në hotel. 

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Paradite, Shëtitje e lirë në Champs Elysee dhe Kopshtet e Luksemburgut. Pasdite Shopping dhe Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Shkup. Nisja  në orën 21:15 Mbrritja në Tiranë në orën 23.55. Nisja me autobus nga aeroporti i Shkupit drejt Tiranës. 


Përfshihen

Me Shume Detaje: Në pagesë 399 Euro përfshihen: 
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Nuk Përfshihen

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.


Transport

Udhetimi me avion nga Shkupi / p / Nisje ne 10 Mars, 4 dite - Cmimi €399/personi


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...