Tur ne Sofje

+355 4 2 420 892

Tur ne Sofje

Tur ne Sofje me autobus. Nisje ne 8 Mars 3 dite, Cmimi - €89/personi
Per person 89

Programi

Tur ne Sofje (Sofia) me autobus. Paketa turistike - Program me guide me transport, hotel, mengjeset dhe darkat te perfshira!

Tur ne Sofje me autobus. Nisje ne 8 Mars , 3 dite, Cmimi - €89/personi


PROGRAMI:

Dita e parë: Nisja nga Tirana me autobus  ne oren 05.00 te mengjesit,  në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës pushime per kafe dhe drekë. Mberritja në Shkup. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Mberritja në Sofje. Sistemimi dhe darka në Hotel.

Dita e dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar “Ivan Vazov”, Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Çlirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. Darka ne hotel.

Dita e tretë: Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit nisja për në Tiranë. Gjatë rrugës pushime të shkurtra për kafe dhe drekë. Mberritja në Tiranë.


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

Ne cmim perfshihet:

Udhetim me autobus komod
Hotel me 3* me mengjes dhe darke
Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit


Nuk Përfshihen

Nuk perfshihet:

Gjithçka qe nuk eshte permendur me siper
Hyrje ne monumente dhe muzeume


KUJTESE:

► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.

► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.

► Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20

► Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para

► Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.

► Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.


Transport

Transporti me autobus / m / Nisje ne 8 Mars, 3 dite, Cmimi - €89/personi

Beni kerkese KETU..


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...