Tur ne Stamboll 3 Dite

+355 4 2 420 892

Tur ne Stamboll 3 Dite

Tur ne ne Stamboll me avion, 3 Dite. Nisje ne 29, 30 Mars - Cmimi fillon €219/personi
Fillon nga: 219

Programi

PROGRAMI 3 DITE/2 NETE

Nisja më 29, 30 Mars

Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.45. Mbrritja në Stamboll në 06.20. Transferta nga aeroporti në Qendër të Stambollit. Pa mbrritur në Qender, në pjesën aziatike, vizitohet Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Vazhdon vizita në Qëndrën e Stabollit Taksim. Sistemimi në Hotel. Pasdite, shkohet në Qendrën e Vjetër Tragtare Kapili Carshi. Fjejte në hotel.

Dita e Dytë: Mëngjezi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në: Xhamia Blu, Hipodromi, Bazilika e famshme të Shën Sofisë. Dollmabahce, Kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës. Fjejte në hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite të lirë. Pasdite, OPSIONALE:Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Të lirë në Qendrën Tregare deri në Transfertën me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Stambolli në 21.40. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.

Kujdes: 

 - Grupi me Nisje më 29 Mars e ka kthimin më 31 Mars në orën 10.05 AM. Programi do të bëhet i plotë dhe i ngjeshur në dy ditë.

- Grupi me Nisje më 30 Mars e ka kthimin më 1 Prill në orën 10.05 AM. Programi do të bëhet i plotë dhe i ngjeshur në dy ditë.

Hoteli Aspen 4*
Sauna, Masazh, Banjo Turke dhe Pishinë e Brendshme


Përfshihen

Kujdes: 
Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj pas datës së kthimit.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Nuk Përfshihen

Ne cmim nuk perfshihet:

  1. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

OPSIONALE: 
1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5.
2. Shtesë për 2 darkat €15.

nga 29/03/2019 në 31/03/2019 Tarifa  
Dhomë Standart Hotel 4* (Max: 3 Rritur) € 219.00   
Dhomë Standart Hotel 5* (Max: 3 Rritur) € 239.00   
nga 30/03/2019 në 01/04/2019 Tarifa  
Dhomë Standart Hotel 4* (Max: 3 Rritur) € 219.00   
Dhomë Standart Hotel 5* (Max: 3 Rritur) € 239.00   

Transport

Transporti me avion / p/ Nisje ne 29, 30 Mars - Cmimi fillon nga €219/personi


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...