Tur ne Stamboll 4 Dite

+355 4 2 420 892

Tur ne Stamboll 4 Dite

Viti i Ri ne Stamboll me avion, 4 dite. Nisje ne 29 Dhjetor - Cmimi fillon €259/personi
Fillon nga: 259

Programi

Viti i Ri ne Stamboll me avion, 4 dite. Nisje ne 29 Dhjetor - Cmimi fillon €259/personi!

Data te tjera nisje: Nisje më 29 dhe 31 Dhjetor.

PROGRAMI:

Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.45. Mbërritja në Stamboll në 06.20. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Transferta nga aeroporti në Qendër të Stambollit. Pa mbrritur në Qender, në pjesën aziatike, vizitohet Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Vazhdon vizita në Qëndrën e Stabollit Taksim. Sistemimi në Hotel. Passite, shkohet në Qendrën e Vjetër Tragtare Kapili Carshi. Fjejte në hotel.

Dita e Dytë: Mëngjezi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në: Xhamia Blu, Hipodromi, Bazilika e famshme të Shën Sofisë. Dollmabahce, Kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës.Fjetje nb Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite, 
OPSIONALE: Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Të lirë në Qendrën Tregare deri në Transfertën me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Stambolli në 21.40. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.


OPSIONALE
- Darka e Vitit të Ri në Gar Muzik Holl
* Darkë e shtruar Speciale
* Pije pa limit
* Shampanjë në orën 24.00
* Shfaqje, Muzikë live dhe DJ
* Kërcimtare Haremi

- Darka e Vitit të Ri në Hotel Eresin TopKapi 5*
* Koktej Mirseardhje në orën 09.30
* Darkë e shtruar Speciale
* Pije pa limit
* Shampanjë në orën 24.00
* Muzikë live dhe DJ
* Kërcimtare Hareminga 29/12/2018 në 01/01/2019
Tarifa  
Dhomë Standart Hotel Aspen 4* (Max: 3 Rritur) € 259.00   
Dhomë Standart Hotel Akgun 5* (Max: 3 Rritur) € 299.00   
Dhomë Standart Hotel Eresin Topkapi 5* (Max: 3 Rritur) € 349.00   

nga 31/12/2018 në 03/01/2019
Tarifa  
Dhomë Standart Hotel Aspen 4* (Max: 3 Rritur) € 259.00   
Dhomë Standart Hotel Akgun 5* (Max: 3 Rritur) € 299.00   
Dhomë Standart Hotel Eresin Topkapi 5* (Max: 3 Rritur) € 349.00   

​​​​​​​


Përfshihen

 Në pagesë janë përfshirë:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel me 4* ose me 5*
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë.


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Nuk Përfshihen

Në pagesë nuk janë përfshirë:
- Hyrjet në Muzeume dhe Monumente.
- Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
Opsionale:
-Darka e vitit të Ri me zgjedhje opsionale ose në Gar Muzik Holl (me €59 Pagesë Shtesë) ose në Hotel Eresin TopKapi 5* (me €69 Pagesë Shtesë).


Transport

Transporti me avion / p/ Nisje ne 29 Dhjetor, 4 dite - Cmimi fillon nga €259/personi


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...