Turi ne ne Rivieren e Malit te Zi

+355 4 2 420 892

Turi ne ne Rivieren e Malit te Zi

Tur ne Rivieren e Malit te Zi, 2 Dite. Nisje cdo te shtune dhe te diele, Cmimi 39 Euro/personi
Per person 39
  • Home
  • Tours
  • Turi ne ne Rivieren e Malit te Zi

Programi

Tur dy ditor ne Rivieren e Malit te Zi 39 Euro/personi. Vizitohet: Budva, Shen Stefan , Ulqin, Kotor

Data te tjera nisje:

  • Cdo te Shtune te Diele

PROGRAMI:

Dita e pare: Tirane – Kotor – Budva – Ulqin

Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave nisemi drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel ne Ulqin. Darka ne Hotel.

Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Me pas shkojme ne Ada Bojana (derdhja e Lumit Buna) ku mund te konsumoni dreken me produkte te fresketa peshku. Mberritja ne Tirane rreth oren 20:00.


Përfshihen

Ne cmim perfshihet:

  • Guidat sipas programit
  • Transporti me autobus komod
  • Akomodimi ne Hotel 3* Ulqin
  • Mengjesi dhe darka

Pagesat e femijeve:
0 – 2 Vjec (Falas)
2 – 11 Vjec (70% te shumes)
Mbi 11 vjec – Pagese e plote


harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Nuk Përfshihen

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. ( Citadela Budva 2.5 Euro, Shetitje me anije Kotor 5 Euro)
3.Siguracioni jetes ne udhetim

#SHENIM

► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
► Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20
► Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para
► Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
► Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

Transport

Transport me autobus / m / Tur ne Rivieren e Malit te Zi, 2 Dite. Nisje cdo te shtune dhe diele. Cmimi €39/personi.