Hotel Partner

+355 4 2 420 892

Hotel Partner

Hotel Partner ne Vlore, Hotel me akomodim bashkekohor, brenda qytetit Vlore, afer plazhit dhe qendrave te argetimit.
2 te rritur 60

Description

Hotel Partner ndodhet ne qytetin e Vlores, rreth 700 metra nga porti. Hoteli ka arredim bashkekohor, ideal per fundjava ose per pushime te veres. 

 


Included

Perfshihen akomodim ne hotel dhe mengjeset. 


Not Included

Nuk perfshihen Spa, Parking publik, 


Prices

Room Type Dates Price