Acrothea Hotel Apartments Parga

+355 4 2 420 892

Acrothea Hotel Apartments Parga

Acrothea Hotel Apartments Parga - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Acrothea Hotel Apartments Parga ndodhet 50 metra larg nga plazhi. Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe turistet. Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Parkim
 • Internet
 • Doktor
 • Siguracion
 • Plazh
 • Recepsion 24 ore
 • Tarrace

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • CD/DVD player
 • Frigorifer
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 9.8
 • Comfort 9.3
 •  Facilitete 9.1
 •  Stafi   9.8
 •  Vleresimi per kosto 9.2
 •  Wifi falas 10
 •  Vendodhja 9.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Parkimi
 3. Internet
 4. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 • Transporti
 • Dreke
 • Pijet

     Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select