Aktaia Boutique Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Aktaia Boutique Hotel Preveza

Aktaia Boutique Hotel Preveza - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Aktaia Boutique Hotel Preveza ndodhet 18 km larg nga qyteti i Prages dhe 4 km larg nga fshati turistik Efyra. Hoteli ofron dhoma dhe suita komode me kuzhine dhe sherbime cilesore. 

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Plazh me rere
 • Bar,Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor, Tv

Vleresime:

 • Pastertia 10
 • Comfort 9.8
 • Facilitete 9.6
 • Stafi 10
 • Vleresimi per kosto 9.8
 • Wifi falas 10
 • Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select