Ammos Bay Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Ammos Bay Hotel Preveza

Ammos Bay Hotel Preveza - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Ammos Bay Hotel Preveza ofron dhoma me nje stil te thjeshte me ballkon ku mund te shijoni nje pamje te mbrekullueshme te detit ose fshatit Ammoudia. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Siguracion
 • Plazh me rere
 • Bar,Restorant
 • Sherbim dhome
 • Makina me qera
 • Aktivitete

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Mini bar, Frigorifer
 • Tv satelitor

Vleresime:

 •  Pastertia 9.3
 •  Comfort 9.6
 •  Facilitete 9.6
 •  Stafi  9.8
 •  Vleresimi per kosto 10
 •  Vendodhja 9.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select