Baia delle Sirene Beach Resort

+355 4 2 420 892

Baia delle Sirene Beach Resort

Baia delle Sirene Beach Resort eshte i pozicionuar ne Sant' Irene, Itali. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.
Fillon nga: 378

Description

Baia delle Sirene Beach Resort eshte i pozicionuar ne  Sant' Irene, Itali. Hoteli eshte ndertuar mbi nje manastir te vjeter te rinovuar dhe adaptuar i cili ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhja: Briatico, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti  - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 14 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 47 kilometra

BAIA DELLE SIRENE 3*+ - All Inclusive i limituar


Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 20% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 25 Maj - 20 Shtator
► 15% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 25 Maj - 20 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri 31 Maj, akomodim midis 25 Maj - 20 Shtator

7 nete, periudha 25 Maj - 28 Qershor

 • Cift: €756
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €756
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €945
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 29 Qershor - 26 Korrik

 • Cift: €826
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €826
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1036
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 27 Korrik - 23 Gusht

 • Cift: €1302
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1302
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1631
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 24 Gusht - 6 Shtator

 • Cift: €826
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €826
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1036
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 7 - 20 Shtator

 • Cift: €756
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €756
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €945
  bëni kërkesë..

BAIA DELLE SIRENE BEACH RESORT 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 11.99 vjec 3 - 11.99 vjec
25 Maj - 28 Qershor € 54 Falas € 27
29 Qershor - 26 Korrik € 59 Falas € 30
27 Korrik - 23 Gusht € 93 Falas € 47
24 Gusht - 6 Shtator € 59 Falas € 30
7 - 20 Shtator € 54 Falas € 27
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 20% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 25 Maj - 20 Shtator
► 15% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 25 Maj - 20 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri 31 Maj, akomodim midis 25 Maj - 20 Shtator
►  I rritur i trete (12.99 - 90.00 vjec ) ne dhome -20% ulje
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Pijet joalkoolike, kafe sherbehen nga ora 09:00 - 22:00
► Femija 0-2.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne vilete.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Dhoma e tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Bungalow me 2 dhoma - opsionale
 • Krevat marinari ne dhome
 • Tharese flokesh
 • WiFi falas dhe me pagese

Vleresimet:

 • HolidayCheck 
 • Booking.com
 • TripAdvisor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Wifi

Nuk Përfshihen

 • Transporti
 • Transferta
 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 • Parkimi (pagese ekstra)

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 378€ / Fillon nga: Select