Bomo Club Assa Maris Halkidiki

+355 4 2 420 892

Bomo Club Assa Maris Halkidiki

Bomo Club Assa Maris Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Bomo Club Assa Maris Halkidiki ndodhet rreth 84 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.Hoteli ofron nje plazh privat me rere,nje shetitore te bukur me palma, peisazhe te gjelberta, det te kristalte dhe shume sherbime dhe aktivitete sportive.

OFERTA E DITES 25 QERSHOR:

Akomodim 1 - 5 Korrik, 4 Nete / 5 dite. 

 • €176/personi: Akomodim ne dhome ekonomike 
 • €207/personi: Akomodim ne dhome standarte pamje kopeshti
 • €236/personi: Akomodim ne dhome standarte pamje deti

Sherbimi: All inclusive

Oferta eshte vetem per hotel, - pa transport.

Per cmimet bashke me femij shtypni me poshte..

DËRKO KËRKESË..


KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


       Facilitete:                                    

 • Dhome Konference                  
 • Doktor                                      
 • Pishine  
 • Palester  
 • Parkim
 •  Animacione
 • Pastrim kimik
 • Dyqane
 • Internet
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant
 • Tavern
 • Tenis
 • Volejboll

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Kanale televizive
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv 
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 7.6
 •  Comfort 7.9
 •  Facilitete 7.9
 •  Stafi 9.1
 •  Vlera per koston 6.8
 •  Vendodhja 9.1

►Tel  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


<< Regjistrohuni për Ofertat >>


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pije

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Peshqir plazhi (10 euro pagesa)

Siguracioni

Transferta

Transporti


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select