Bomo Olympus Grand Resort

+355 4 2 420 892

Bomo Olympus Grand Resort

Bomo Olympus Grand Resort 4*+ Pieria - all inclusive
sipas ofertes 0

Description

Bomo Olympus Grand Resort 4*+ Pieria ndodhet 30 km larg nga qyteti Katerini dhe 110 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli eshte i pozicionuar ne nje plazh privat me rere dhe ofron luksin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme.


OFERTË E LIMITUAR!

-50% Rezervimet deri ne 27 Qershor!

Shërbimi Ultra All Inclusive

Akomodim 1 - 5 Korrik, 4 Nete / 5 dite. 

 • €190/personi: Akomodim ne bugalow pamje mali
 • €197/personi: Akomodim ne dhome me pamje mali
 • €212/personi: Akomodim ne dhome me pamje deti

Oferta eshte vetem per hotel, - pa transport.

Per cmimet bashke me femij shtypni me poshte..

DËRKO KËRKESË..


KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor DËRKO KËRKESË..

1 - 31 Korrik  DËRKO KËRKESË..

1 - 31 Gusht DËRKO KËRKESË..

1 - 30 Shtator DËRKO KËRKESË..


Facilitete:                                                               

 • Pishine
 • Sauna
 • Internet
 • Parkim
 • Restorant
 • Bar   
 • Pishine per femije 
 • Dhome konference
 • Siguracione
 • Masazhe
 • Dyqane
 • Tv dhome
 • Plazh privat
 • Sherbime per femije
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Show

Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Frigorifer
 • Tharse Flokesh
 • TV
 • Tv Satelitor
 • Ngrohje
 • Tapet
 • Kanale nderkombetare

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Siguracione

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Sauna (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.

►Tel  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


<< Regjistrohuni për Ofertat >>


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select