BV Kalafiorita Resort Kalabri

+355 4 2 420 892

BV Kalafiorita Resort Kalabri

BV Kalafiorita Resort Kalabri, resort 4 yje perfshin te gjitha vaktet dhe pijet.
Fillon nga: 441

Description

BV Kalafiorita Resort Kalabri, nje resort me 4 yje i pozcionuar ne Zambrone ne Itali. Sherbimi eshte cilesor dhe perfshin te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhje: Zambrone, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF Lamecia 50 kilometra

BV KALAFIORITA 4*– tre vakte me pijeZbritjet per rezervimet e hershme!

► 15% zbritje rezervimet deri 31 Janar akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 15% zbritje rezervimet deri 31 Mars, akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor

► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 8 Shtator - 12 Tetor


7 nete, periudha 4 Maj - 8 Qershor

 • Cift: €882
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €882
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1106
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 Qershor - 7 Korrik

 • Cift: €1050
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1050
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1316
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 7 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: €1386
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1736
 • Cift + 2 femij <12 vjec: € 2086
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift: €1904
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2380
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2856
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 - 31  Gusht 

 • Cift: €1386
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1736
 • Cift + 2 femij <12 vjec: € 2086
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 - 7 Shtator

 • Cift: €1050
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1050
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1316
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 Shtator -12 Tetor

 • Cift: €882
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €882
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1106
  bëni kërkesë..


BV KALAFIORITA 4* Mengjes, Dreke, Darke me pije
*Cmimet per 1 person/nata    Lloji i dhome: Double room
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
4 Maj - 8 Qershor € 63 Falas € 32
9 Qershor - 7 Korrik € 75 Falas € 38
7 Korrik - 3 Gusht € 99 € 50 € 50
4 - 24 Gusht € 136 € 68 € 68
25 - 31  Gusht  € 99 € 50 € 50
1 - 7 Shtator € 75 Falas € 38
8 Shtator -12 Tetor € 63 Falas € 32


Zbritjet per rezervimet e hershme!

► 15% zbritje rezervimet deri 31 Janar akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 15% zbritje rezervimet deri 31 Mars, akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor

► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 8 Shtator - 12 Tetor

► I rritur i trete ne dhome -30% ulje
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte ose dhome deluxe, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome katershe standarte .

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Aktivitete sportive
 • Transferta

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Pamje deti
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Mini-frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Kasaforte

Vleresimet:

 • HolidayCheck 3.3/6
 • Booking.com 8.0/10
 • TripAdvisor 4.0/5

 


harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Parkimi
 5. Wifi
 6. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 441€ / Fillon nga: Select