The Captains House Boutique Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

The Captains House Boutique Hotel Preveza

The Captains House Boutique Hotel Preveza - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • The Captains House Boutique Hotel Preveza

Description

The Captains House Boutique Hotel Preveza eshte nje ndertese historike e cila eshte ndertuar ne vitin 1896. Hoteli sherben si nje pikenisje ideale per ekskursione ditore ne rrethinat piktoreske te Prevezes, si Lumi Louros dhe ne vendin arkeologjik te Nikopolis. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Siguracion
 • Plazh me rere
 • Dhome ngrenie
 • Sherbime pastrimi
 • Makina me qera
 • Aktivitete sportive
 • Recepsion 24 ore

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Mini bar
 • Telefon
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 9.4
 •  Comfort 8.8
 •  Facilitete 8.5
 •  Stafi 9.1
 •  Vleresimi per kosto 8.3
 •  Wifi falas 8.5
 •  Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 te rritur + 1 femije 0-2 vjec

+ Adults: 2
Children (1-2 yrs): 1

15/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select