Club Esse Sunbeach Resort

+355 4 2 420 892

Club Esse Sunbeach Resort

Club Esse Sunbeach Resort eshte i vendosur ne Gjirin e Squillace, Itali 300 metra larg nga plazhi. Hoteli ofron nje game aktivitetesh zbavitese.
Fillon nga: 483

Description

Club Esse Sunbeach Resort eshte i vendosur ne Gjirin e Squillace, Itali 300 metra larg nga plazhi. Hoteli ofron nje game aktivitetesh zbavitese.

 • Vendodhja ne Lido di Squillace, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 300 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Copanello 7 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 52 kilometra

CLUB ESSE SUNBEACH 4* - All Inclusive


7 nete, periudha 28 Prill - 8 Qershor

 • Cift: € 966
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 966
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 966
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 - 22 Qershor

 • Cift: € 1120
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1120
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1120
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 23 - 29 Qershor

 • Cift: € 1246
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1246
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1246
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 30 Qershor - 13 Korrik

 • Cift: €1470
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1470
 • Cift + 2 femij <12 vjec : €1470
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 14 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: €1652
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1652
 • Cift + 2 femij <12 vjec : €1652
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift: €2044
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2044
 • Cift + 2 femij <12 vjec : €2555
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 - 31 Gusht

 • Cift: €1652
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1652
 • Cift + 2 femij <12 vjec : €1652
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 - 7 Shtator

 • Cift: € 1246
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1246
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1246
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 -14 Shtator

 • Cift: € 1120
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1120
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1120
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 15 Shtator - 5 Tetor

 • Cift: € 966
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 966
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 966
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2019:

CLUB ESSE SUNBEACH 4* ALL INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 12.99 vjec 3 - 12.99 vjec
28 Prill - 8 Qershor € 69 Falas Falas
9 - 22 Qershor € 80 Falas Falas
23 - 29 Qershor € 89 Falas Falas
30 Qershor - 13 Korrik € 105 Falas Falas
14 Korrik - 3 Gusht € 118 Falas Falas
4 - 24 Gusht € 146 Falas € 73
25 - 31Gusht €118 Falas Falas
1 - 7 Shtator € 89 Falas Falas
8 -14 Shtator € 80 Falas Falas
15 Shtator - 5 Tetor € 69 Falas Falas
 
 
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► I rritur i trete (13 - 99.00 vjec) - 25% zbritje.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, krevati per bebe paguhet 7 Euro per nate
► Akomodimi behet ne dhome standarte.
► Ditet e mberritjes dhe largimit nga hoteli te lejueshme vetem te Dielen per periudhen
28 Prill -22 Qershor  dhe 8 Shtator - 5 Tetor.
► Minimumi i qendrimit eshte 7 nete per periudhen 30 Qershor - 31 Gusht.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush dhe govate
 • Ajer te kondicionuar
 • Mini-kuzhine
 • Krevat marinari ne dhomat katershe
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh

Vleresimet:

 • Holidaycheck 3.8/6
 • Booking.com 7.8/10
 • TripAdvisor 4.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Wifi
 5. Parkim

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake (pegese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2022 483€ / Fillon nga: Select