DEA Hotel Korce

+355 4 2 420 892

DEA Hotel Korce

Dea Hotel Korce, nje hotel me 4 yje i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine per nje fundjave relaksuese.
Fillon nga: 34

Description

DEA Hotel Korce 4* - Me mengjes te perfshire 

Cmimet per llojet e dhomave: 

 • Dhoma Standarte per 2 persona–  4000 leke per dhome/per nate
 • Dhome Dyshe  4000 leke per dhome/per nate
 • Dhoma Standarte per 3 persona ( 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek) –  5000 leke per dhome/per nate
 • Dhoma Standarte per 3 persona ( 3 krevate teke) – 5000 leke per dhome/per nate
 • King Suite – 5000 leke dhome/per nate
 • Master Suite – 6000 leke per dhome/per nate

KËRKO OFERTË


Facilitete:

 • Bar
 • Wifi
 • Parkim
 • Tarrace
 • Kopesht

Dhomat:

 • Dush
 • Tv
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Peshqir
 • Tavoline
 • Kondicioner

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Ne cmimi perfshihet: 

 • Mengjesi 
 • Minibar ne dhome 
 • Femijet 0 - 5 vjec FALAS 

Nuk Përfshihen

Ne cmim nuk perfshihet: 

 • Gjithshka qe nuk eshte permendur me siper. 
 • Femijet mbi 5 vjec paguan  njesoj si i rritur.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/09/2019 - 31/12/2022 34€ / Fillon nga: Select