Grand Blue Fafa Resort Golem

+355 4 2 420 892

Grand Blue Fafa Resort Golem

Grand Blue Fafa Resort ndodhet ne plazhin e Golemit, me mengjeset, drekat, dhe darkat e perfshira, - ideal per pushime me familjen.
Cmimi fillon nga: 33

Description

Grand Blue Fafa Resort 5* Golem


Resorti ndodhet pikërisht përballë Rivierës Shqiptare, në plazhin e bukur të gjatë të Golemit, Durrës. Vetëm 35 minuta nga Aeroporti i Tiranës ‘Nënë Tereza’ dhe më pak se 20 minuta nga Porti i Durrësit.

Grand Blue Fafa Resort është një hotel i ri mbresëlënës me një arkitekturë mahnitëse të ndërtuar në një plazh të mrekullueshëm të Golemit, ideal për ata që kërkojnë të kenë pushimet e tyre të qeta dhe që mbeten gjatë në kujtesë.

Resorti ofron përvojat më të mira të mikpritjes për familjet dhe çiftet duke siguruar një larmi të gjerë shërbimesh dhe lehtësirash si për të pushuar ashtu edhe për nevojat e biznesit.

Cmimet per fundjavat gjate deri ne Prill:

Paketa përfshin Akomodim + Mëngjes + SPA

Ne cmim perfshihet :

 1. Akomodim ne Double Deluxe Room
 2. Dhome me pamje anesore nga Deti
 3. Mengjesi
 4. SPA Center : Pishine e brendshme, Jacuzzi, Hammam, Sauna, Banjo Avulli, Dhome Relaxi me Kripe, Dush Emocional
 5. Early Check In & Late Check Out

Paketa përfshin Akomodim + Mëngjes + Darkë + SPA

Ne oferte perfshihet :

 1. Akomodim ne Double Deluxe Room
 2. Dhome me pamje anesore nga Deti
 3. Mengjesi dhe Darka
 4. Pije gjate vakteve
 5. SPA Center : Pishine e brendshme, Jacuzzi, Hammam, Sauna, Banjo Avulli,
 6. Dhome Relaxi me Kripe, Dush Emocional
 7. Early Check In & Late Check Out

Politikat e uljeve:

 1. Femija 1-re : 0-5.9 falas
 2. Femija 1-re: 6-11.9  50% ulje
 3. Femija 2-te : 0-3.9 – Falas
 4. Femija 2-te: 4-11.9 30% ulje
 5. Single use room :+70% te cmimeve te mesiperme

►KËRKO OFERTË

►Telefon  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Përfshihen

Ne cmim nuk perfshihet asnje gje qe nuk eshte e permendur ne oferten me siper.


Nuk Përfshihen

Ne cmim nuk perfshihet asnje gje qe nuk eshte e permendur ne oferten me siper.


<< Regjistrohuni për Ofertat >>


Prices

Room Type Dates Price