Green Garden Club Resort

+355 4 2 420 892

Green Garden Club Resort

Green Garden Club Resort, nje resort me 3 yje i pozicinuar prane detit ne Briatico, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje qendrim te paharrueshem.
sipas ofertes 0

Description

Green Garden Club Resort, nje resort me 3 yje i pozicinuar prane detit ne Briatico, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje qendrim te paharrueshem.

 • Vendodhja: Briatico, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 250 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Briatico 2 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 44 kilometra.

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Pamje kopeshti
 • Pamje pishine
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhomat me dy hapsira te ndara - me kerkese
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh.

Vleresimet: 

 • HolidayCheck ...
 • Booking.com
 • TripAdvisor 4/5

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije 
 4. Parkimi
 5. Wifi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Kafshet shtepiake.
 4. Fitness

 GREEN GARDEN 3* - All Inclusive


7 nete, periudha 2 - 8 Shtator

 • Cift: € 1232
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1232
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1540
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 Shtator - 14 Tetor

 • Cift: € 966
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 966
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1204
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

GREEN GARDEN 3* ALL INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
20 Maj - 23 Qershor € 69 Falas € 34
24 Qershor - 28 Korrik € 88 Falas € 44
29 Korrik - 1 Shtator € 119 Falas € 59
2 - 8 Shtator € 88 Falas € 44
9 Shtator - 14 Tetor € 69 Falas € 34
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Lejohen qen te vegjel max deri ne 10 kg te paisur me certifikate , pagesa eshte 60 Euro per jave.
► Akomodimi per 2 adult behet ne dhome standarte , ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome superiore.

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select