Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri

+355 4 2 420 892

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri, hotel 4 yje Sherbimi all inclusive.
Fillon nga: 441

Description

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri, nje hotel me 4 yje i vendosur ne brigjet e Kalbrise, 8 km larg nga Trompea, Itali. Sherbimi eshte all inclusive.

 • Vendodhja: Zambrone, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 50 kilometra

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri, hotel 4 yje Sherbimi all inclusive.


Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars , akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor

7 nete, periudha 4 Maj -8 Qershor

 • Cift: €882
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 882
 • Cift + 2 femij <12 vjec:  €1106
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 Qershor- 7 Korrik

 • Cift: €1050
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1050
 • Cift + 2 femij <12 vjec: € 1316
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 7 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: €1386
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1736
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2086
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift: €1890
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2366
 • Cift + 2 femij <12 vjec: € 2842
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 - 31 Gusht 

 • Cift: €1386
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1736
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2086
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 - 7 Shtator

 • Cift: €1050
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1050
 • Cift + 2 femij <12 vjec: € 1316
  bëni kërkesë..

 


7 nete, periudha 8 Shtator - 12 Tetor

 • Cift: €882
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 882
 • Cift + 2 femij <12 vjec:  €1106
  bëni kërkesë..
BV BORGO DEL PRINCIPE 4* Mengjes, Dreke, Darke me pije gjate vakteve (FFB)
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
4 Maj -8 Qershor € 63 Falas € 32
9 Qershor- 7 Korrik € 75 Falas € 38
7 Korrik - 3 Gusht € 99 € 50 € 50
4 - 24 Gusht € 135 € 68 € 68
 25 - 31 Gusht  € 99 € 50 € 50
1 - 7 Shtator € 75 Falas € 38
8 Shtator - 12 Tetor € 63 Falas € 32
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars , akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 4 Maj - 12 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 8Shtator - 12Tetor
► i rritur i trete ne dhome - 30% ulje
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
All Incluisive opsionale: 9 euro shtese / personi / dita per te rritur dhe femije ku perfshihen edhe (pijet freskuese, pijet alkolike vendase 
nga 19:00-24:00, kafe dhe kapucino, tavoline me pamje deti, peshqira)
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome katershe standarte .

Facilitete:

 • Parkim
 • Pishine
 • Transferta
 • Bar

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte me kosto

Vleresimet:

 • Holidaycheck 4.4/6
 • Booking.com 7.7/10
 • TripAdvisro 4.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pijet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 441€ / Fillon nga: Select