Hotel Dukagjini Peje

+355 4 2 420 892

Hotel Dukagjini Peje

Hotel Dukagjini - Mengjes, bufe e hapur
Sipas ofertes 0

Description

Hotel Dukagjini, nje hotel me 5 yje i vendosur ne qender te Pejes. Hoteli permban dhoma moderne, nje pishine dimerore, palester dhe shume sherbime te tjera cilesore per tua bere qendrimin tuaj te paharrueshem.

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Nentor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Dhjetor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Janar KËRKO PREVENTIV..

1 - 28 Shkurt KËRKO PREVENTIV..

Facilitete:

 • Pishine dimerore
 • Palester
 • Sherbim dhome
 • Sherbim pastrimi
 • Wifi
 • Parkim
 • Transferta
 • SPA
 • Ballkon
 • Tarrace
 • Bicikleta me qera
 • Makina me qera
 • Dhoma familjare
 • Sherbime ekstra 
 • Animacione

Dhomat:

 • Ballkon
 • Pamje
 • Telefone
 • Kanale televizive
 • Tv me ekran te sheshte
 • Kasaforte
 • Kondicioner
 • Hekur
 • Ngrohje
 • Dollap
 • Parket
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Tualet
 • Aksesore ne tualet
 • Dush
 • Minibar

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Wifi
 2. Mengjes
 3. SPA
 4. Pishina
 5. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Sherbime pastrimi
 3. Sherbim dhome
 4. Transferta

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/09/2018 - 31/12/2021 0€ / Sipas ofertes Select