Hotel Ferrari Tirane

+355 4 2 420 892

Hotel Ferrari Tirane

Hotel Ferrari Tirane ndodhet eshte i vendosur rreth 1 km larg nga qendra e Tiranes, Sheshi Skenderbe. Hoteli oforn nje mikepritje te ngrohte per te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Hotel Ferrari Tirane ndodhet rreth 20 km larg nga aeroporti nderkombetar Nene Teresa. Hoteli ofron specialitete tradicionale shqiptare dhe italiane, nje pishine, bar kafe ne tarrace, barbeque ne kopesht dhe shume sherbime cilesore per te gjithe turistet.

       Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Bar, Restorant, Barbeque
 • Pastrim kimik
 • Sauna
 • Transferta
 • Sherbim dhome

 

       Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor
 • Mini bar
 • Tv

Përfshihen

 1. Parkimi
 2. Internet
 3. Pishina
 4. Sauna
 5. Mengjes dhe Darke

Nuk Përfshihen

 1. Dreke
 2. Pijet
 3. Transferta (pagese ekstra)
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price