Hotel Mediteran Ulqin

+355 4 2 420 892

Hotel Mediteran Ulqin

Hotel Mediteran Ulqin, Vendodhje ideale buze detit ne plazhin e Ulqinit.
Cmimi fillon nga: 30

Description

Hotel Mediteran Ulqin 3*


Vendodhje ideale buze detit ne plazhin e Ulqinit.

Hoteli paraqet një dëshmi të gjallë mbi kulturën zhvillimin e turizmit në qytetin bregdetar të Ulqinit, objekt hotelier i cili gjatë gjithë vitit qendron sinonim i mikëpritjes ulqinake.

Në vitin 1964, hoteli Mediteran hapi dyert për të mirëpritur mysafirët nga Evropa dhe Ballkani, të cilët udhëtonin në ish-Jugosllavinë, e cila po shënonte kulmin si destinacion i mirëfilltë turistik.

Sot, hotel Mediteran Ulqin njihet për komfortin, mikëpritjen, lokacionin si dhe për të filozofinë e punës largë-pamëse.


OFERTAT E KORRIK & GUSHT 2020

  • Cmimi per 1 person per 1 nate: 35 euro HB (akomodim + mengjes + darke)
  • Cmimi per 1 person per 1 nate: 30 euro BB (akomodim + mengjes) 
  • Rregullorja per femijet mosha: 0-5 vjec (1 falas/gratis) ; 6-12 vjec (-50% zbritje). 
  • Akomodimi ne dhoma standarte. 
  • Perdorimi i pishines Falas.
  • Parking i ruajtur.
  • Te gjitha taksat e perfshira.

KËRKO OFERTË

►Tel  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Përfshihen

Perfshihen:

Parkim

Wifi

Pishina

Taksat


Nuk Përfshihen

Nuk perfshihen:

Pijet alkolike dhe freskuese

Shezllone ne plazhe

Asgje qe nuk specifikohet si e tille ne oferte.

KËRKO OFERTË


<< Regjistrohuni për Ofertat >>


Prices

Room Type Dates Price