Hotel Pashuta Voskopoje

+355 4 2 420 892

Hotel Pashuta Voskopoje

Hotel Pashuta,Voskopoje - Mengjes
Fillon nga: 18

Description

Hotel Pashuta është një shtëpi e madhe familjare në fshatin e Voskopojës e kthyer në hotel. E ndërtuar sipas arkitekturës së fshatit me gurë dhe drurë, është një ndërtesë shumë tërheqëse me 10 dhoma. Drejtohet nga një familje vendase, e cila ka ruajtur traditat e mikepritjes duke e hapur dhe përshtatur shtëpinë e tyre për mysafirët. Një eksperience e mirëfilltë.

Cmimet per llojet e dhomave:

 • Dhoma Single, akomodimi per 1 person –  27 euro per person/per nate
 • Dhome Double, akomodimi per 2 persona –  18 euro per person/per nate
 • Dhoma Triple, akomodimi per 3 perona –  22 euro per person/ per nate

 Periudha: 1 Janar 2019 - 31 Dhjetor 2019:

Fillon nga 18 euro per person/per nate

Paketa perfshin:

 • Cmimi per person /per nate
 • Mengjesi bufe
 • Wi – Fi pa pagese
 • Parkim pa pagese

KËRKO OFERTË


Keto cmime nuk jane te vlefshme per festat, Pashket,  Festat e Nentorit, Festa e Birres, Festat e fundviti. 


Facilitete:

 • Bar
 • Wifi
 • Parkim
 • Pamje
 • Sherbim ne dhome
 • Lavanderi
 • Kopesht
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend lojrash per femije

Dhomat:

 • Ngrohje
 • Dollap
 • Tv
 • Banjo private
 • Pamje
 • Peshqir
 • Ballkon
 • Tv satlitor
 • Lejohet duhani ne dhoma

 


harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Parkimi


19:B11H0F0


Prices

Room Type Dates Price