Hotel Regency Korce

+355 4 2 420 892

Hotel Regency Korce

Hotel Regency Korce - Mengjes bufe
Fillon nga 34

Description

Hotel Regency nje hotel me 3 yje i vendosur ne qender te Korces i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine e duhur per nje fundjave te mbrekullueshme.

Cmimet per llojet e dhomave:

 • Dhoma Teke  Cmimi –  34 euro per dhome/per nate
 • Dhoma Dyshe (per perdorim tek) Cmimi – 38 euro per dhome/per nate
 • Dhoma Standarte per 2 persona Cmimi – 48 euro per dhome/per nate
 • Dhoma Suite per 2 persona Cmimi –  57 euro per dhome/per nate
 • Dhoma Suite (per perdorim tek)–  48 euro per dhome/per nate

Periudha: 1 Janar 2019 - 31 Dhejtor 2019:

Cmimi fillon nga 34 Euro per person / nate ne dhome teke

Paketa perfshin:

 • Cmimi per person /per nate
 • Mengjesi bufe
 • Wi – Fi pa pagese
 • Parkim pa pagese
 • Femija  1- 2.99 vjec falas ne dhome me prinderit 
 • Personi I trete pagese ekstra 1000 lek personi
 • Ne cmim perfshihen te gjitha taksat 

KËRKO OFERTË


Facilitete:

 • Bar
 • Wifi
 • Parkim
 • Sherbime pastrimi
 • Transferta

Dhomat:

 • Dush
 • Tv
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Tavoline
 • Kondicioner
 • Dollap
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjesi
 • Parkim pa pagese
 • Wifi FALAS!
 • Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 • Pije
 • Dreke dhe Darke
 • Gjithshka qe nuk eshte permendur me siper.

19:B11H0F0


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

17/11/2018 - 31/12/2021 34€ / Fillon nga Select