Hotel Residence Sciabache Kalabri

+355 4 2 420 892

Hotel Residence Sciabache Kalabri

Hotel Residence Sciabache Kalabri nje resort me 4 yje i vendosur ne Zambrone, Itali. Hoteli ofron mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve.
Fillon nga: 343

Description

Hotel Residence Sciabache Kalabri nje resort me 4 yje i vendosur ne Zambrone, Itali. Hoteli ofron mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve.

 • Vendodhja: Ricadi, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 100 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 50 kilometra

SCIABACHE VILLAGE  4* - mengjes, dreke, darke me pije gjate vakteve Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
►25% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 11 Maj - 26 Tetor
► 25% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 11 Maj - 28 Qershor dhe 31 Gusht - 26 Tetor
► 20% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 29 Qershor - 23 Gusht
► 15% zbritje rezervimet deri ne 30Prill, akomodim midis 11 Maj - 26 Tetor

7 nete, periudha 11 Maj - 28 Qershor

 • Cift: €686
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €686
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €854
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 29 Qershor - 19 Korrik

 • Cift: €770
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €770
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €966
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 20 Korrik - 9 Gusht

 • Cift: €840
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €840
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1050
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 10 - 23 Gusht

 • Cift: €1092
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1092
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1365
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 24 -30 Gusht

 • Cift: €840
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €840
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1050
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 31 Gusht - 26 Tetor

 • Cift: €686
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €686
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €854
  bëni kërkesë..

Tabela e cmimeve 2019:

SCIABACHE VILLAGE 3* Mengjes, Dreke , Darke me Pije gjate vakteve (FFB)
*Cmimet per 1 person/nata Apartament me 1 dhome
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 5.99 vjec 2 - 5.99 vjec
11 Maj - 28 Qershor € 49 Falas € 24
29 Qershor - 19 Korrik € 55 Falas € 28
20 Korrik - 9 Gusht € 60 Falas € 30
10 - 23 Gusht € 78 Falas € 39
24 -30 Gusht € 60 Falas € 30
31 Gusht - 26 Tetor € 49 Falas € 24
       

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
►25% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 11 Maj - 26 Tetor
► 25% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 11 Maj - 28 Qershor dhe 31 Gusht - 26 Tetor
► 20% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 29 Qershor - 23 Gusht
► 15% zbritje rezervimet deri ne 30Prill, akomodim midis 11 Maj - 26 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 5 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi ne apartament me 1 dhome
►I rritur i trete ne dhome - 30% ulje
►Femija ( 6 - 10.99 vjec) -50% ulje

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Gjelberim
 • Pishine
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta

Dhomat:

 • Banjo me vaske ose dush
 • Ballkon ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer i kondicionuar
 • Cooling fan
 • Apartamente me 2 dhoma te ndara
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte me kosto ekstra ( 2€ )

Vlresimet:

 • HolidayCheck 3.8/6
 • Booking.com 7.3/10
 • TripAdvisor 3.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pijet
 4. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 343€ / Fillon nga: Select