Hotel Sport, Mavrovo

+355 4 2 420 892

Hotel Sport, Mavrovo

Hotel Sport, Mavrovo - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Sport Hotel Mavrove ndodhet në qendër të fshatit Mavrove, vetem pak metra larg Liqenit të Mavroves dhe konsiderohet  nje destinacion ideal nga  prej së ciles filloni të gjitha aktivitetet tuaja ditore. Vendosur në kembet e malit Bistra në Liqenin e Mavroves në Parkun Kombetar të Mavroves, ky hotel ofron nje eksperinece ndryshe per te kaluar ne dite te mbushur me aktivitete.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Wifi
 • Parkim
 • Spa
 • Bar
 • Restorant
 • Sauna.Jakuzi,Pishine
 • Fitness
 • Sherbime pastrimi
 • Recepsion 24 ore
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Ngrohje
 • Tv
 • Minibar
 • Telefon
 • Dush
 • Tualet
 • Tavoline
 • Living room

Vleresime:

 •  Pastertia 7.9
 •  Comfort 6.9
 •  Facilitete 6.3
 •  Stafi 7.9
 •  Vleresimi per kosto 5.8
 •  WiFi falas 6.7
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi

Spa


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select