Hotel Vila Mano Korce

+355 4 2 420 892

Hotel Vila Mano Korce

Hotel Vila Mano Korce - Mengjes bufe
Fillon nga 18

Description

Hotel Vila Mano Korce eshte i vendosur ne qytetin e bukur te Korces. Hoteli ofron sherbime cilesore dhe pushime te bukura per te gjithe te ftuarit.

 Periudha: 1 Janar 2019 - 31 Dhjetor 2019

Cmimet per llojet e dhomave:

 • Dhoma Standarte per 2 persona –  35 euro per dhome/per nate
 • Dhome Familjare per 4 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije –  62 euro per dhome/per nate
 • Dhoma Standarte per 3 te rritur ose 2 te rritur+ 1 femije – 45 euro per dhome/per nate
 • Dhoma Deluxe per 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije –  58 euro per dhome/per nate
 • Dhoma Deluxe per 4 te rritur ose 3 te rritur + 1 femije – 71 euro per dhome/per nate
 • Apartament familjar per 4 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije – 71 euro per dhome/per nate
 • Apartament Deluxe per 4 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije – 80 euro per dhome/per nate

Cmimi per person fillon nga 18 euro nata/per person ne Dhome standarte  per 2 persona!

Ne pakete perfshihen:

 • Mengjesi bufe
 • Wi – Fi pa pagese
 • Parkim pa pagese
 • Femija  1- 2.99 vjec falas ne dhome me prinderit 
 • Personi I trete ( I rritur) pagese ekstra 8 Euro 
 • Taksat 

KËRKO OFERTË


Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit:

 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbime pastrimi
 • Bicikleta me qera
 • Transferta
 • Tarrace
 • Kopesht

Dhomat dhe sherbimet ekstra:

 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes bufe
 • Parkim pa pagese
 • Wifi FALAS!

Nuk Përfshihen

 • Pije
 • Taksat
 • Dreke dhe Darke
 • Gjithshka qe nuk eshte permendur me siper.
 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.

19:B11H0F0


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/10/2018 - 31/12/2021 18€ / Fillon nga Select