HOTELE KOCIBELLI KORCE

+355 4 2 420 892

HOTELE KOCIBELLI KORCE

Kocibelli Hotel i vendosur ne qender te Korces i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine e duhur per nje fundjave te mbrekullueshme.
Fillon nga 20

Description

Kocibelli Hotel i vendosur ne qender te Korces i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine e duhur per nje fundjave te mbrekullueshme.

Cmimet sipas llojeve te dhomave:

KËRKO OFERTË


FESTAT E FUND-VITIT!

 • Akomodim 29, 30, 31 Dhjetor - akomodim + mengjes
 • Dhoma dyshe standarte 9000 Leke per dhome/per nate
 • Minisuite dyshe 11 500  Leke per dhome/per nate
 • Suite 165 euro per dhome/per nate

DARKA E VITIT TE RI!

 • Restorant Shen Gjergji 8000 lek cifti
 • Restorant Fiks si qemoti 5000 lek cifti

Festat e fund-Vitit jane vetem me kerkese dhe duhet bere konfirmim nga Albanian Eagle Tours.

KËRKO OFERTË


Ne cmim perfshihen:

 • Cmimi per dhome /per nate
 • Mengjesi bufe
 • Wi – Fi pa pagese
 • Parkim pa pagese
 • Femijet nga 0 – 7.99 vjec FALAS kur akomodohen ne nje krevat me prinderit.

KËRKO OFERTË


Facilitete:

 • Bar
 • Wifi
 • Parkim
 • Spa
 • Palester

Dhomat:

 • Dush
 • Tv
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Tavoline
 • Kondicioner

Informacion per dhomat Kocibelli Hotel Korce:

Dhoma Standarte: krevat cift – lejon akomodimin deri 2 persona te rritur + 1 femije 8 vjec (krevat me prinderit)
Dhoma Superior: krevat cift ose 2 krevate teke – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)
Dhoma Executive: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)
Junior Suite: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)


harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..

Regjistroni Adresen e Emailit qe te Perfitoni Ofertat


Përfshihen

 • Mengjesi
 • Parkim pa pagese
 • Wifi FALAS!

Nuk Përfshihen

 • Pije
 • Dreke dhe Darke
 • Gjithshka qe nuk eshte permendur me siper.
 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.

19:B11H0F0


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/10/2017 - 31/10/2020 20€ / Fillon nga Select