Hotele ne Korfuz

+355 4 2 420 892

Hotele ne Korfuz

Hotele ne Korfuz, Greqi, all inclusive ose mengjes dhe darke.
sipas ofertes 0

Description

Hotele ne Korfuz, Greqi, plazh me det ranor dhe shkembor, sherbim all inclusive, mengjes dhe darke, shetitje kulturore, ideal per pushime familjare

Shtypni mbi hotelin qe doni per te pare detajet e plota.


**OFERTAT E REJA** - KORFUZ

*Rezervimet deri ne 30 Prill

Gelina Village Aqua Park  - Acharavi, 5* All Inclusive

31 Maj, 7 netë, 8 ditë €330/personi

Transporti opsional + €55/personi

dërgo kërkesë >>d


Diamond Holiday Resort 4* Agios Georgios, All Inclusive

31 Maj, netë, 8 ditë €484/personi

Transporti opsional + €55/personi

dërgo kërkesë >>


Sunshine Corfu Hotel & Spa - Nissaki, 4* All Inclusive

31 Maj, netë, 8 ditë €499/personi

Transporti opsional + €55/personi

dërgo kërkesë >>


Primasol Louis Ionian Sun 4* - Agios Ioannis, All Inclusive

31 Maj, 7 netë, 8 ditë €519/personi

Transporti opsional + €55/personi

dërgo kërkesë >>


Atlantica Nissaki Beach Hotel 4*- Nissaki, All Inclusive

31 Maj, 7 netë, 8 ditë €705/personi

Transporti opsional + €55/personi

dërgo kërkesë >>


Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia 5* - Dassia, Ultra All Inclusive

31 Maj, 7 netë, 8 ditë €857/personi

Transporti opsional + €55/personi

dërgo kërkesë >>


*HOT DEAL!!

KËRKO PREVENTIV..


Acharavi Beach Hotel korfuz  4*  All Inclusive
Aegli Hotel korfuz  2* All Inclusive
Aeolos Beach Hotel korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Albatros Hotel korfuz  3* All Inclusive
Alexandra Resort Apartments Aparthotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Alexandros Hotel korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Alkionis Hotel korfuz 3* All Inclusive
Almyros Hotel korfuz  4* All Inclusive
Amalia Hotel korfuz  3* All Inclusive
Angelina Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Anita Hotel korfuz  1* Mengjes + Darke
Ariti Grand Hotel korfuz  4* Mengjes + Darke
Aurora Hotel korfuz  2* Mengjes + Darke
Avra Budget Beach Hotel korfuz  1* Mengjes + Darke
Blue Princess Beach Resort korfuz  4* All Inclusive
Blumarin Apart Hotel Apartments korfuz  3* Mengjes + Darke
Century Resort Hotel korfuz  4* Mengjes + Darke
Corfu Belvedere Hotel korfuz  3* *OFERTE All Inclusive
Corfu Holiday Palace korfuz  5* *OFERTE Mengjes + Darke
Corfu Maris Bellos Hotel korfuz  3* All Inclusive
Corfu Maris Hotel korfuz  3* All Inclusive
Corfu Palace Hotel korfuz  5* Mengjes + Darke
Corfu Senses Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Delfinia Corfu Hotel korfuz  4* Mengjes + Darke
Divani Corfu Palace Hotel korfuz  4* Mengjes + Darke
Elea Beach Hotel korfuz  4* All Inclusive
Evi-Ariti Apartments korfuz  2* All Inclusive
Gemini Hotel korfuz  3* All Inclusive
Golden Sands Hotel korfuz  3* All Inclusive
Gouvia Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Govino Bay Corfu Hotel Apartments korfuz  3* Mengjes + Darke
Grande Mare Wellness Hotel korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort korfuz  5*  Mengjes + Darke
Grecotel Daphnila Bay Thalasso korfuz  4* All Inclusive
Grecotel Eva Palace korfuz  5* Mengjes + Darke
Hellinis Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Ionian Park Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Iliada Beach Hotel Korfuz 3*  Mengjes + Darke
Ionian Princess Club Hotel korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Island Beach Resort Apartments korfuz  3* Mengjes + Darke
Karina Hotel korfuz  2* Mengjes + Darke
Kontokali Bay Resort & Spa korfuz  5* All Inclusive
Kormoranos Beach Hotel korfuz  2* All Inclusive
Le Mirage Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Livadi Nafsika Hotel korfuz  3* All Inclusive
Loutrouvia Hotel korfuz  2* Mengjes + Darke
Magna Graecia Hotel korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Marbella Corfu Hotel korfuz  5* *OFERTE All Inclusive
Mareblue Beach Resort korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Mayor Capo Di Corfu Hotel korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Mayor La Grotta Verde Grand Resort korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Mayor Mon Repos Palace korfuz  4* OFERTE All Inclusive
Mayor Pelekas Monastery korfuz  5* *OFERTE All Inclusive
Molfetta Beach Hotel Korfuz 3* - OFERTE Mengjes + Darke
Messonghi Beach Resort korfuz  3* *OFERTE All Inclusive
Oasis Corfu Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Olive Grove Resort Apartments korfuz  3* Mengjes + Darke
Omiros Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Paleo Art Nouveau Hotel korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Panorama Sidari Hotel korfuz  3* All Inclusive
Paradise Hotel Corfu-korfuz  3* Mengjes + Darke
Paradise Inn Hotel korfuz  2* Mengjes + Darke
Popi Star Hotel korfuz  2* Mengjes + Darke
Potamaki Beach Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Prassino Nissi Hotel korfuz  2* Mengjes + Darke
Royal Boutique Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Rodostamo Hotel & Spa Korfuz 5*  Mengjes + Darke
Roda Beach Resort and SPA korfuz 5* All inclusive
Saint George Palace Hotel korfuz  4* Mengjes + Darke
Sensimar Grand Mediterraneo Resort korfuz  5* All Inclusive
Silver Bay Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke
Sirena Beach Hotel korfuz  2* All Inclusive
Sunshine Corfu Hotel & Spa korfuz  4* *OFERTE All Inclusive
Thinalos Apart Hotel korfuz  3* *OFERTE All Inclusive
Yannis Hotel korfuz  3* Mengjes + Darke

 


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Shtypni mbi hotelin qe doni per detajet


Nuk Përfshihen

Shtypni mbi hotelin qe doni per detajet


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

24/10/2017 - 31/10/2020 0€ / sipas ofertes Select