Hotele ne LEFKADA PREVEZA PARGA

+355 4 2 420 892

Hotele ne LEFKADA PREVEZA PARGA

Hotele ne Greqi, Lefkada, Parga, Preveza, sherbim all inclusive, mengjes, ose mengjes dhe darke, pushime ne plazh, deti Jon.
Fillon nga 25

Description

Hotele në Greqi, Lefkada, Parga, Preveza


Shërbim all inclusive, mëngjes, ose mëngjes dhe darkë, pushime në plazh, deti Jon.

Shtypni mbi hotelin që doni për të parë detajet e plota.


Lista e plotë e hotelve.

LEFKADA      Sherbimi
> Aliki Hotel 4* lefkada  Mengjes + Darke
> Ionian Blue Bungalows & Spa Resort 5* lefkada   Mengjes + Darke
> Lefkas Hotel 3* lefkada  Mengjes + Darke
> Politia Hotel 3* lefkada  Mengjes + Darke
> Porto Galini Resort 4* lefkada    All inclusive
> Porto Ligia Hotel 3* lefkada  Mengjes + Darke  
> Red Tower Hotel 3* lefkada  Mengjes + Darke
> Rouda Bay Hotel 3* lefkada  Mengjes + Darke
> Villa Veneziano Villa 4* lefkada  Mengjes + Darke
> Lefkadio Suites 4*  Mengjes
> Ioanian Star Hotel Lefkada 4* Mengjes + Darke
> Tesoro Hotel Lefkada 3*  Mengjes + Darke
   
PREVEZA  
> Aktaia Boutique Hotel 3* preveza  Mengjes + Darke
> Ammos Bay Hotel 3* preveza  Mengjes + Darke
> Daluz Boutique Hotel 4* preveza  Mengjes + Darke
> Ionian Theoxenia Hotel 4* preveza  Mengjes + Darke
> Kanali Hotel 3* preveza  Mengjes + Darke
> Margarona Royal Hotel 3* preveza  Mengjes + Darke
> Poseidon Beach Hotel 2* preveza  Mengjes + Darke
> The Captains House Boutique Hotel 4* preveza  Mengjes + Darke
   
PARGA    
> Acrothea Hotel Apartments 4* parga  Mengjes + Darke
> Byzantio Hotel & Apartments 4* parga  Mengjes + Darke
> Lichnos Beach Hotel 5* parga  Mengjes + Darke
> Parga Beach Resort 3* Parga  Mengjes + Darke
> Salvator Hotel Villas & Spa 4* parga  Mengjes + Darke

► BËNI KËRKESË PËR OFERTË KËTU..


*Vëmëndje! - Për shkak të Covid19 kalimi i kufinjve pritet të bëhet pas datës 15 Prill 2021 me provë negative të testit PCR, vaksina, ose provë antitrupash ndaj Covid19. Nëse kufinjtë e Greqisë nuk hapen për udhetime turistike për shtetasit Shqiptar në datat që doni të shkoni me pushime, mund të bëhet anullim i plotë deri 15 ditë para datës së hyrjes në hotel

Kontaktoni agjensinë Albanian Eagle Tours në telefon +355686064077 ose dërgoni mesazh..

►Telefon  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Përfshihen

Shtyni mbi hotelin qe te pare detajet e plota


Nuk Përfshihen

Shtyni mbi hotelin qe te pare detajet e plota


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Prices

Room Type Dates Price