Hotele ne Pieria

+355 4 2 420 892

Hotele ne Pieria

Hotele ne Pieria, Greqi, resorte me sherbim all inclusive, ose mengjes dhe darke.
Çmimi sipas ofertës 0

Description

Hotele në Pieria, Katerini - Greqi


Hotele dhe Resorte me shërbim all inclusive, ose mëngjes dhe darkë, ideal për pushime familjare.

Shtypni mbi hotelin që doni për të parë detajet e plota.


Lista hoteleve.

►Oasis Apartments Aparthotel Pieria 2* All Inclusive
►Grand Platon Hotel Pieria 4* All Inclusive
►Olympus Thea Boutique Hotel Pieria 3* All Inclusive
►Dion Palace Resort & Spa Pieria 5* Mengjes + Darke
►Yakinthos Hotel Apartments Aparthotel Pieria 2*   All Inclusive
►Villa Morfeas Studios Apartments Pieria 3* All Inclusive
►San Panteleimon Beach Hotel Pieria 4* All Inclusive
►Poseidon Palace Hotel Pieria 4* All Inclusive
►Cronwell Platamon Resort Pieria 5*                  Ultra All Inclusive               
►Calypso Hotel Apartments Pieria 2* All Inclusive
►Hotel Lego Pieria 2* Mengjes + Darke
►Akrothalassia Hotel Pieria 2*  Mengjes + Darke
►Oceana Hotel Pieria 2* Mengjes + Darke
►Dias Hotel & Spa Pieria 3*  Mengjes + Darke
►Anais Hotel Pieria 3*  Mengjes + Darke
►Hotel Alkyonis Pieria 2*  Mengjes + Darke

► BËNI KËRKESË PËR OFERTË KËTU

*Vëmëndje! - Për shkak të Covid19 kalimi i kufinjve pritet të bëhet pas datës 15 Prill 2021 me provë negative të testit PCR, vaksina, ose provë antitrupash ndaj Covid19. Nëse kufinjtë e Greqisë nuk hapen për udhetime turistike për shtetasit Shqiptar në datat që doni të shkoni me pushime, mund të bëhet anullim i plotë deri 15 ditë para datës së hyrjes në hotel

Kontaktoni agjensinë Albanian Eagle Tours në telefon +355686064077 ose dërgoni mesazh..

►Telefon  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Përfshihen

Perfshihen:

  • Parkim pa pagese.
  • Wifi FALAS
  • Sherbimet dhe shetitjet sipas ofertave te hotelit.

Nuk Përfshihen

Nuk përfshihen:

  • SPA

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Prices

Room Type Dates Price