HOTELE NE SELANIK

+355 4 2 420 892

HOTELE NE SELANIK

Hotele ne Selanik Greqi, prane qendres.
Fillon nga 45

Description

Hotele ne Selanik Greqi, prane qendres, mengjes, parking, oferta per festat, ideal per pushime ne fundjave me shoke dhe familje.

Fundjava 2 nete / 3 dite deri ne 20 Prill. Festat e Nentorit, Krishtlindjet, Viti i Ri, Shen Valenitini, Festa mesuesve, grave dhe Pashket!

Akomodim me mengjes ose mengjes dhe darke te perfshire. 

Darka Gala per festat. 

Transporti me autobus Tirane - Selanik (stacion)- Tirane €55 shtese per person.

SELANIK Sherbimi  
     
Anatolia Hotel  Duke filluar nga €99  -►
Capsis Hotel Duke filluar nga €87  -►
City Hotel  Duke filluar nga €89  -►
Daios Hotel  Duke filluar nga €167  -►
Davitel-Tobacco Hotel Duke filluar nga €71  -►
Electra Palace Hotel Duke filluar nga €149  -►
Excelsior Hotel Duke filluar nga €137  -►
Grand Hotel Palace Duke filluar nga €107  -►
Hotel El Greco Duke filluar nga €65  -►
Makedonia Palace Hotel Duke filluar nga €160   -►
Mediterranean Palace Hotel Duke filluar nga €113  -►

 


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

Sipas ofertave te hoteleve..
 


Nuk Përfshihen

Shtypni mbi hotelin qe doni per te pare detajet e plota.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

16/08/2017 - 31/08/2020 45€ / Fillon nga Select