Iliada Beach Hotel Korfuz 3*

+355 4 2 420 892

Iliada Beach Hotel Korfuz 3*

Iliada Beach Hotel Korfuz 3* - Mengjes + Darke
Sipas ofetes 0

Description

Iliada Beach Hotel eshte nje hotel me 3 yje i vendosur ne gjirin Gouvia, Bregdetin Lindor të Korfuzit, Greqi.Hoteli ofron sherbime cilesore, nje atmosfere komode dhe te ngrohte. Të dy hyrjet e hotelit ju ofrojne akses te drejtperdrejte ne plazhin publik te guralecave si dhe ne zemren e fshatit Gouvia.

Distanca:

 • Nga Aeroporti i Korfuzit 8 Km
 • Nga Porti Korfuzit 6 Km
 • Na plazhi Dassia 4 Km
 • Plazhi Ipsos 5 Km

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete te hotelit:

 • Bar, Restorant
 • Wifi
 • Parkim
 • Kopesht
 • Tarrace
 • Pamje na deti
 • Recepsion 24 ore
 • Makina me qera
 • Bicikleta me qera
 • Sherbime pastrimi
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Banjo private
 • Ballkon
 • Pamje
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Minifrigorifer
 • Wifi
 • Ngrohje

Vleresime:

 • Holidaycheck 5.1/6
 • Tripadvisour 4.0/ 5
 • Booking 9.4/10

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes dhe Darke
 • Wifi falas
 • Parkim pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 • Dreke
 • Pije
 • Sherbime pastrimi (me pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/01/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofetes Select