Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

+355 4 2 420 892

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada - Mengjes + Darke
Fillon nga: 46
 • Home
 • Hotele
 • Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Description

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort 5* Lefkada ofron një shumëllojshmëri shërbimesh cilësore. Hotel ideal për pushime Çift dhe me familjen


OFERTA:

 • 10% zbritje nga çmimet më poshtë për rezervimet deri në 31 Janar.
 • Rezervoni 6 netë dhe përfitoni 1 natë falas, ose rezervoni 12 netë dhe përfitoni 2 netë falas! (e vlefshme për muajin Maj ose midis datave 15 Shtator - 31 Tetor)

5 netë:1 - 28 Maj Dhomë Superiore Twin pamje deti me mëngjes

 • 2 të rritur €460
 • 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 12 Vjec €460 (fëmijët në një dhomë me prindërit)
 • 3 të rritur €620

€15/personi shtesë për darkën

►kërko ofertë


5 netë: 29 Maj - 30 Qershor Dhomë Superiore Twin pamje deti me mëngjes

 • 2 të rritur €690
 • 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 12 Vjec €690 (fëmijët në një dhomë me prindërit)
 • 3 të rritur €932

€15/personi shtesë për darkën

►kërko ofertë


5 netë: 1 - 30 Korrik Dhomë Superiore Twin pamje deti me mëngjes

 • 2 të rritur €805
 • 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 12 Vjec €805 (fëmijët në një dhomë me prindërit)
 • 3 të rritur €1087

€15/personi shtesë për darkën

►kërko ofertë


5 netë: 31 Korrik - 27 Gusht Dhomë Superiore Twin pamje deti me mëngjes

 • 2 të rritur €1115
 • 2 të rritur + 1 fëmij 2 - 12 Vjec €1115 (fëmijët në një dhomë me prindërit)
 • 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 12 Vjec €1395 (fëmijët në një dhomë me prindërit)
 • 3 të rritur €1505

€15/personi shtesë për darkën

►kërko ofertë


5 netë: 28 Gusht - 12 Shtator Dhomë Superiore Twin pamje deti me mëngjes

 • 2 të rritur €805
 • 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 12 Vjec €805 (fëmijët në një dhomë me prindërit)
 • 3 të rritur €1087

€15/personi shtesë për darkën

►kërko ofertë


5 netë: 13 - 30 Shtator Dhomë Superiore Twin pamje deti me mëngjes

 • 2 të rritur €690
 • 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 12 Vjec €932 (fëmijët në një dhomë me prindërit)
 • 3 të rritur €620

€15/personi shtesë për darkën

►kërko ofertë


5 netë: 1 - 31 Tetor Dhomë Superiore Twin pamje deti me mëngjes

 • 2 të rritur €460
 • 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 12 Vjec €460 (fëmijët në një dhomë me prindërit)
 • 3 të rritur €620

€15/personi shtesë për darkën

►kërko ofertë

 1. Nëse prenotoni herët keni mundësi anullimi 100% deri 21 ditë para hyrjes në hotel. 

Facilitete:

 • Pastrim kimik
 • Spa, Sauna, Banjo turke
 • Qendeër fitness
 • Siguracion, Transferta
 • Pishinë, Pishinë dimërore
 • Sporte uji
 • Shërbime për fëmijë
 • Bar, Restorant, Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarracë
 • Dush
 • Tharëse flokësh 
 • Mini Bar
 • Tv satelitor
 • Telefon

Zbuloni Ofertat për rezervimet deri 31 Janar!!

BËNI KËRKESË KËTU.. 

►Tel  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram

 


Përfshihen

 1. Mengjesi
 2. Parkimi
 3. Internet
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreka
 3. Darka
 4. Pijet

     Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.

 


*KUSHTET:
*Për Shqiptarët që udhëtojnë në zonën Shengen nevojiten passaport biometrike me minimum 180 ditë afat skadence, siguracion shëndeti në udhëtim, ftesë ose rezervim hoteli për të gjitha ditët e qëndrimit,
*Për fëmijët nën 18 vjeç është e nevojshme prokurë nga prindërit që nuk udhetojnë me fëmijën.
*Për çdo rezervim, klientët bien dakort me kushtet e kontratës në linkun qe vijon: http://www.albanianeagletours.com/termat-dhe-kushtet
*Për çdo problem që lind para, gjatë, ose pas përdorimit të shërbimit të blerë, klientët kanë të drejtë ankimimi me shkrim.

Per informacion shtese ose disponushmeri te menjehershme kontaktoni Albanian Eagle Tours ne Telefon/Whatsapp/Viber +355686064077

Taksa Turistike ne Greqi paguhet direkt ne hotel pasi behet hyrja. 

 • Hotelet 5* €4 dhoma/nata
 • Hotelet 4* €3 dhoma/nata
 • Hotelet 3* €2 dhomat/nata
 • Hotelet 2* e poshte €1 dhoma/nata

harta  video  tripadvisor


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/10/2017 - 31/12/2020 46€ / Fillon nga: Select