Ionian Theoxenia Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Ionian Theoxenia Hotel Preveza

Ionian Theoxenia Hotel Preveza - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Ionian Theoxenia Hotel Preveza ndodhet  prane vendeve arkeologjike si Nikopolis dhe Kassopi. Hoteli ofron sherbime cilesore dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Sauna
 • Palester
 • Plazh me rere
 • Bar
 • Makina me qera

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 •  Pastertia 9.3
 •  Comfort 9.2
 •  Facilitete 8.8
 •  Stafi 9.5
 •  Vleresimi per kosto 8.9
 •  Wifi falas 8.8
 •  Vendodhja 8.6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select