Kanali Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Kanali Hotel Preveza

Kanali Hotel Preveza - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Kanali Hotel Preveza perbehet nga nje ndertese trekateshe. Hoteli ofron aqua park, dhoma moderne, aktivitete sportive, sherbime cilesore dhe baza te gjelberta rreth tij.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine, Pishine per femije
 • Plazh me guralec
 • Jacuzzi
 • Bar, Restorant
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon, Tv

Vleresime:

 • Pastertia 8.1
 •  Comfort 8.1
 •  Facilitete 8.4
 •  Stafi 8.4
 •  Vleresimi per kosto 7.4
 •  Wifi falas 4.2
 •  Vendodhja 8.6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.(pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select