Labranda Sandy Beach (Ex Aquis)

+355 4 2 420 892

Labranda Sandy Beach (Ex Aquis)

Labranda Sandy Beach, nje resort me 5 yje i vendosur ne Korfuz, Greqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije per te ftuarit.
per 1 person 0

Description

Labranda Sandy Beach, nje resort me 5 yje i vendosur ne Korfuz, Greqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije per te ftuarit.

Oferta per kohe te limituar! - deri 30% zbritje!!

Dergoni mesazh me datat dhe sa veta jeni qe tju nisim ofertat menjeher!

KËRKO OFERTË

Dhoma te limituara

*VEMENDJE: Duke filluar nga 1 Janari 2018 Greqia aplikon takse turistike qe paguhet nga klientet direkt ne hotel ne momentin e hyrjes, - taksa varjon nga 1.5 - 4 euro dita/dhoma ne vartesi te yjeve te hotelit


  Facilitete te hotelit:                                                            

 • Animacione  
 • Plazh privat
 • Pamje nga deti                                                  
 • Pishina                                                          
 • Internet                                                                
 • Siguracione                                                        
 • Sporte uji                                           
 • Sauna                                                                    
 • Masazhe                                                                
 • Qender fitness
 • Trajtime trupi                                                                      
 • Doktor
 • Sherbim dhome                                                             
 • Bar                                                                      
 • Restorant                                                                  
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

   Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Tualet, Dush
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Kasaforte
 • Telefon
 • Tv satelitor, DVD player

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pije sipas programit All inclusive.
 3. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Spa
 3. Sherbime pastrimi
 4. Sporte uji
 5. Shezllone

Prices

Room Type Dates Price
30/01/2018 - 31/12/2021 0€ / per 1 person Select