Lefkas Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Lefkas Hotel Lefkada

Lefkas Hotel Lefkada - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Lefkas Hotel Lefkada perbehet nga nje ndertese kater kateshe. Hotei eshte i vendosur afer plazhit dhe ofron dhoma te rehatshme dhe sherbime cilesore per te gjithe te ftuarit.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Pastrim kimik
 • Sherbim dhome
 • Masazhe
 • Recepsion 24 ore
 • Sherbime pastrimi
 • Doktor
 • Internet
 • Siguracion, Transferta
 • Plazh
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 8.2
 • Comfort 7.8
 • Facilitete 7.3
 • Stafi 8.7
 • Vleresimi per kosto 7.7
 • Wifi falas 7.7
 • Vendodhja 9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select