Lichnos Beach Hotel Parga

+355 4 2 420 892

Lichnos Beach Hotel Parga

Lichnos Beach Hotel Parga - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Lichnos Beach Hotel Parga permban baza te bukura te gjelbra, një game e dhomave te rehatshme, restorant, bar dhe nje game te gjere te sherbimeve cilesore. Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine,Pishine per femije
 • Jacuzzi
 • Sherbim postar
 • Sherbim dhome
 • Siguracion, Transferta
 • Bar, Restorant
 • Sporte uji

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor, Tv
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.(pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price