Life Gallery Hotel Korce

+355 4 2 420 892

Life Gallery Hotel Korce

Life Gallery Hotel Korce - Mengjes bufe
Fillon nga 34

Description

Life Gallery Hotel Korce,nje vend ideal per tu qetesuar dhe kaluar nje fundjave te mbrekullueshme duke shijuar te gjithe sherbimet cilesore qe ofron hoteli.

Cmimet per llojet e dhomave:

 • Dhoma Standarte – 42 euro per person/per nate
 • Dhome Deluxe – 34 euro per person/per nate
 • Dhoma Executive – 67 euro per person/ per nate
 • Dhoma Junior Suite – 50 euro per person/ per nate 
 • Dhoma Suite Persidenciale – 95 euro per person/ per nate 

 Periudha: 1 Janar 2019 - 31 Dhjetor 2019:

Fillon nga 34 euro per person/per nate

Paketa perfshin:

 • Cmimi per person /per nate
 • Mengjesi bufe
 • Wi – Fi pa pagese
 • Parkim pa pagese
 • Femija  1- 11.99 vjec falas ne dhome me prinderit.
 • Personi I trete ( I rritur) pagese ekstra 10 Euro 
 • Taksat 

KËRKO OFERTË


Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit:

 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl

Dhomat dhe sherbimet ekstra:

 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Informacion per dhomat Life Gallery Hotel Korce: 

Dhoma Standarte: krevat cift – lejon akomodimin deri 2 persona te rritur
Dhoma Superior: krevat cift ose 2 krevate teke – lejon akomodim deri ne 2 te rritur
Dhoma Executive: krevat cift  lejon akomodim deri ne 2 te rritur
Junior Suite: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur


Përfshihen

 • Mengjes bufe
 • Wifi
 • Parkim
 • Taksat

Nuk Përfshihen

 • SPA
 • Pije
 • Dreka dhe Darke
 • Gjithshka qe nuk eshte permendur me siper.

19:B11H0F0


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/10/2017 - 29/10/2020 34€ / Fillon nga Select