Mayor Pelekas Monastery Korfuz

+355 4 2 420 892

Mayor Pelekas Monastery Korfuz

Mayor Pelekas Monastery Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Mayor Pelekas Monastery 5* Korfuz. (Hotel Cilësor)


OFERTË! -40% rezervimet deri 31 Janar!!

Shërbimi All inclusive Përfshin:

 • Akomodim në dhomë
 • Mëngjeset, Drekat, Darkat
 • Pijet freskuse dhe pije alkolike lokale deri në orën 23:00
 • Shezllonet dhe çadrat në plazh
 • Peshqir plazhi

BËNI KËRKESË KËTU.. 

►Tel  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Facilitete:

 • Parkimi
 • Pishina
 • Internet
 • Siguracione
 • Transferta
 • Dyqane
 • Doktor
 • Sallon flokesh
 • Sherbim dhome
 • Pishine dimeore
 • Sherbime per femije
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Bar
 • Restorant
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Frigorifer
 • Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Tv Satelitor
 • Tv
 • Minibar
 • Telefon

*KUSHTET:
*Për Shqiptarët që udhëtojnë në zonën Shengen nevojiten passaport biometrike me minimum 180 ditë afat skadence, siguracion shëndeti në udhëtim, ftesë ose rezervim hoteli për të gjitha ditët e qëndrimit,
*Për fëmijët nën 18 vjeç është e nevojshme prokurë nga prindërit që nuk udhetojnë me fëmijën.
*Për çdo rezervim, klientët bien dakort me kushtet e kontratës në linkun qe vijon: http://www.albanianeagletours.com/termat-dhe-kushtet
*Për çdo problem që lind para, gjatë, ose pas përdorimit të shërbimit të blerë, klientët kanë të drejtë ankimimi me shkrim.

Per informacion shtese ose disponushmeri te menjehershme kontaktoni Albanian Eagle Tours ne Telefon/Whatsapp/Viber +355686064077

Taksa Turistike ne Greqi paguhet direkt ne hotel pasi behet hyrja. 

 • Hotelet 5* €4 dhoma/nata
 • Hotelet 4* €3 dhoma/nata
 • Hotelet 3* €2 dhomat/nata
 • Hotelet 2* e poshte €1 dhoma/nata

 


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Pishina
 4. Parkimi
 5. Internet
 6. Cadra plazhi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU.. 


Prices

Room Type Dates Price